• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
68
Zaposliti više ljudi u agenciji za obradu zahtjeva,povećati iznos po natječaju( da od 3000 predmeta prođe 300. barem pola od prijava ). Inače bi trebali i druge natječaje na taj način raditi,samo tako budemo povukli sav novac
 

Luka92

Novi član
Tu od
23 Tra 2021
Poruka
5
Meni su neki dan poslali mail , da mi nije prosao natjecaj za tu mjeru .. mislim da imam oko 70 bodova
 

PPP

Novi član
Tu od
26 Ožu 2021
Poruka
16
Evo šta su meni poslali nekidan:
"Poštovani,
prema trenutno alociranim sredstvima zahtjev se nalazi ispod crte raspoloživih sredstava i samim tim sukladno natječaju nije predviđen za obradu. Kada obrada završi bit će objavljena konačna rang lista na službenim stranicama Agencije za plaćanja i svim korisnicima koji nisu unutar alokacije izdane obavijesti o odbacivanju zbog nedostatnosti sredstava.
S poštovanjem"
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Kako nedostaje novaca kada planiraju raspisati novi natječaj na jesen?
Na mailove ne odgovaraju,uglavnom pitao sam ih sam da li postoji mogućnost spajanja novog natječaja s ovim.
 
Posljednje uređivanje:

Jokavw

Novi član
Tu od
15 Lip 2021
Poruka
5
Neznam i da prodjem na 6.2 opet cu dobro razmisliti dali ici,cijene su otisle gore do 30 posto,jos ako znaju da si dobio na mjeri jos dignu ponudu radova ili nekih uredjaja tako da je to za mene malo jer bi morao ja uložiti vise od onoga što bi dobio i jos nekoga zaposliti...bolje onda mirne glave spavati.

Dali se može mjenjati djelatnost projekta ili napraviti neku izmjenu dok jos nije potpisan ugovor.imam 75 bodova od trazeni 80..dok je njihova obrada trajala u medjuvremenu su drugi napravili ono sto sam ja htio i neki su u najavi da nesta praviti...tako da meni osobno ne vrijedi se uvlačiti u kredit od jos 400tkn.
 

Jokavw

Novi član
Tu od
15 Lip 2021
Poruka
5
Sad dali cu proci ili ne to znaje oni gore.U Agronetu pise pod Potporama PIŠE Odluka Izdana,a pod rubrikom Odluke pise "Odluka o rezultatu administrativne kontrole"Skinuti su mi bodovi pa cekam jos par dana pa cu se žalit mada mi konzultant kaže da sam prošao..koga slušati?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
ne može se mijenjati djelatnost ili ono što ćeš nabavljati. zapravo možeš mijenjati ali ćeš sam platiti i ako padneš ispod 50.000 pada projekt. u to što ti konzultant tvrdi ne ulazim jer mi nije jasno kako to može tvrditi. ako ne bude još povećanja sredstva ili se ne digneš iznad crte dobiti ćeš odluku o odbijanju zbog nedostatka sredstava, neovisno o odluci koju sada imaš
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Nema mi neke logike da ti sa 75 prođeš, a nekima sa više bodova su rekli iz agencije direktno da neće sigurno proći.
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Sa tih 5 bodova što su ti skinuli pao sam si 500 mjesta na listi pa bez povećanja alokacije nažalost nećeš proći.
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Ništa od alokacije,ide novi natječaj na jesen.
Nadam se samo da će malo postrožiti uvjete natječaja i da neće prolaziti u velikoj većini oni koji su samo kupovali strojeve za obavljanje usluga u poljoprivredi.
 
Posljednje uređivanje:

Jokavw

Novi član
Tu od
15 Lip 2021
Poruka
5
Sa tih 5 bodova što su ti skinuli pao sam si 500 mjesta na listi pa bez povećanja alokacije nažalost nećeš proći.
Pa sta ti je napisano u Agronetu pod Odlukama?jesu ti napisali da nisi prihvatljiv ili?
 

Jokavw

Novi član
Tu od
15 Lip 2021
Poruka
5
Dam-Pitao sam te, nisi odgovorio na pitanje.
Prosao ili ne ja cu napisati ma forumu..neznam zasto me nisu odmah odhebali napismeno..Jedino mi preostaje da se žalim u zadanom roku.Dal se u zadanom roku broji i vikend tj.neradni dani?
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Ako ti prihvate 80 bodova onda si negdje oko 400 na listi ako 75 onda si negdje oko 900 mjestu na rang listi i samim time ispod crte. A to neznaci da ti projekat nije prihvatljiv. Tako je meni na mjeri 4.1.1 projekat pozitivno ocjenjen ali sam bio 526.,a 300 je prošlo i dobio odluku o odbacivanju zbog nedostatka sredstava. Zato se žali da ti prihvate 80 bodova I onda prolazis. Sretno
 

Jokavw

Novi član
Tu od
15 Lip 2021
Poruka
5
Ako ti prihvate 80 bodova onda si negdje oko 400 na listi ako 75 onda si negdje oko 900 mjestu na rang listi i samim time ispod crte. A to neznaci da ti projekat nije prihvatljiv. Tako je meni na mjeri 4.1.1 projekat pozitivno ocjenjen ali sam bio 526.,a 300 je prošlo i dobio odluku o odbacivanju zbog nedostatka sredstava. Zato se žali da ti prihvate 80 bodova I onda prolazis. Sretno
Ma sve je to neko navlačenje samo da se upecamo.najvise bi drzava imala koristi .Mislim se i da krenem radit tj.pokrenuti ono sto sam htio neznam dali bi uspjeo zaraditi sebi placu ,platit struju ,plin i doprinose u mjesec dana..Sam bi sebi utjerao...a vjerovatno ima takvih dosta...icu na jesen na drugu ideju ako neprodjem ovu i ako prodjem dobro cu razmisliti dal cu se upustat!
!
Nek je svima sretno!
 
Tu od
15 Tra 2021
Poruka
2
Znas kako se u Hr riješava kad lopovski zasereš sve?!
Zapališ arhivu i miran si..
Tako je izgorila arhiva na plitvicama itd..
Kakvo gov*o od države i ljudi nesposobnih uhljeba
Izgorili im serveri? Ja sam radio u Interxion Dublinu serverima.. pa to ima 10 razina zaštite od požara, nema teorije da se zapali kamoli da izgori.. to sam skroz zaboravio
Tu su sprinkleri, pjene, zatvorene komore, ventilacija isisavanja, ventilacija co2 plinom, i nezz koliko još sustava zastite id požara..
Kod nas kad netko,tj svi skupa, zaseru radnju poliješ sve benzinom i zapališ 🤣🤣
O ***** ti državo oca i majku
Sad svi na zasluženo ljetovanje 🤣
 

Lila

Novi član
Tu od
8 Srp 2021
Poruka
3
Pozdrav svima,
upravo sam razgovarala s djelatnicom Agencije u Bjelovaru i rekla je da obrađuju zahtjeve sa 76-77 bodova. Također je rekla da se govori o podizanju alokacije, ali nemaju nikakvu službenu obavijest hoće li se to i dogoditi. Ako se ne podigne alokacija natječaj se zatvara, a za novi se mora nanovo aplicirati. Također je rekla da moramo iskazati veći interes za podizanje alokacije prema ministarstvu da shvate da želimo da podignu alokaciju. Možda prijedlog s moje strane da napravimo peticiju i pošaljemo na ministarstvo. Ovdje na forumu sigurno ima ljudi koji znaju napraviti elektronsku peticiju koju bi mogli potpisati i takvu je poslati jer dok raspišu novi natječaj, pa obrada opet će proći više od godinu ili dvije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh