• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
77 bodova u obradi. znam 2 slucaja koji su prijavili 2 novozaposlena
Vidim da si napisao još i u petom mjesecu da su neki sa 77 bodova u obradi... mislim da navedeno ne može biti istina, kako onda tako i sada... netko ti možda prosljeđuje krive info
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Izgleda da neće da.
Kako god neka ga više završe- godinu dana ne znati na čemu si je puno.
Nadam se da uskoro ne znači pola godine.
Neka sam planirana ulaganja odgodila jer ako mi prođe projekt onda su ta ulaganja nepotrebna, ali ako ne prođe izgubila sam bezveze cijelu jednu godinu...
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Problem je veliki broj prijava i loša organizacija.Isto tako kriteriji na natječaju su preblagi i na veliko se kupovala mehanizacija a znamo da će provjera svrhe korištenja tih strojeva biti male ili nikakve.

Nadam se da će se to promjeniti i da će biti više mjesta za kvalitetne projekte gdje će se više bodovati zapošljavanje i sama korist šire zajednice.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Neki dan nadopuna, 77bodova,predano 12.8. znači da se rade predmeti, evo samo info zbog crte,nije ugovor nego nadopuna
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Koliko si dugo upisan u upisnik? Jel bi zaposlio osobu dodatnu ili možda dvije?
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ne bi dalje o projektu,! Samo sam htio reći da ide dalje obrada ,kako su i drugi objavili.tj gdje je crta obrada ....
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Pitam jer imam isto 77 bodova a nije u obradi... samo se projektom ne zapošljava nitko, ekonomska veličina 13.000e
 

Lantana

Novi član
Tu od
13 Srp 2021
Poruka
4
Neki dan nadopuna, 77bodova,predano 12.8. znači da se rade predmeti, evo samo info zbog crte,nije ugovor nego nadopuna
Pozz, ja sam ranije predala (7.8.), isto 77 bodova, još uvijek nije u obradi... Mora da neki kriteriji daju prednost, a ne vrijeme predaje.
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
toliko se to žvakalo ovdje, i opet se ponavlja to vrijeme predaje, a to uopće nije kriterij. Odnosno je, ali su prije njega redom: 1. zapošljavanje, 2. dužina upisa, 3. ekonomska vel., 4.sektor, 5. lokacija, 6. pozitivan utjecaj na okoliš, 6. ranjive skupine, 7. stručna sprema. I onda je tek kriterij predaje ako imate sve ovo navedeno identično što je malo vjerojatno.

btw., kad već pišem, da li je već netko dobio uplatu 1. rate, i ako je koliko otprilike to ide vremenski nakon slanja tog prvog zahtjeva za isplatu?
 

NH115

Novi član
Tu od
8 Tra 2021
Poruka
12
Danas zvao u agenciju kažu da najvjerojatnije više neće bit povećanja alokacije, i da su počeli slati odbijenice.
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
toliko se to žvakalo ovdje, i opet se ponavlja to vrijeme predaje, a to uopće nije kriterij. Odnosno je, ali su prije njega redom: 1. zapošljavanje, 2. dužina upisa, 3. ekonomska vel., 4.sektor, 5. lokacija, 6. pozitivan utjecaj na okoliš, 6. ranjive skupine, 7. stručna sprema. I onda je tek kriterij predaje ako imate sve ovo navedeno identično što je malo vjerojatno.

btw., kad već pišem, da li je već netko dobio uplatu 1. rate, i ako je koliko otprilike to ide vremenski nakon slanja tog prvog zahtjeva za isplatu?
Oko mjesec dana predao 14.6 ,anovce dobio 16.7
 
Na vrh