• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
To sam i ja vidio, možda se nešto promjeni sa alokacijom ovog natječaja jer ja imam 72 boda a nisam još dobio negativnu odluku.
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
A možda novi natječaj i ne bude išao, samo prebace planirana sredstva na povećanje alokacije na trenutni natječaj koji je još u obradi?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Sada je stvarno pitanje da li će povećati alokaciju ili zatvaraju kako je ravnatelj naveo neki dan. Na listi nema ni 4.4.1 iako je bio najavljen..
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li je netko završio ovaj natječaj iz 6.2. a da je imao web stranicu prijavljenu. Na koji način su to kontrolirali (mislim na dio vezan uz prilagodbu osobama sa teškoćama)?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Pa stranica mora biti prilagodjena osobama s poteskocama, uskladjena sa W3C WAI standardom, zato se i dobivaju posebni bodovi.
Pitanje je bilo da li u tom smislu ima dodatnih kontrola. Ti si imao kontrolu?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Nisam imao kontrolu, ali upravo mi je u izradi takva stranica. Uglavnom dao sam napraviti takvu stranicu pa mogu gledati što god žele, vidio sam jednu takvu stranicu i nije to ništa spekatakularno.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Nije ako je nisi programirao :) Ako uzmeš neki plaćeni template možda, ali za je napraviti od početka a da zadovoljava standard je solidan posao :)
Stavi link kada završite malo kao reklamu a i da vidimo ;)
 

OpgOPG-a

Novi član
Tu od
24 Srp 2021
Poruka
8
Čestitam svima koji su prošli mjeru 6.2., a najviše želim zahvaliti onima koji su kroz ovu mjeru pokupovali traktore za svoje potrebe i tako "sabotirali" (onemogućili) dobrim projektima i budućim poduzetnicima da pokrenu svoj posao i zaposle još nekog.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Pa i oni ce zaposliti :) Iako to nije cilj ove mjere, poljoprivredu i ruralna podrucja ce vise oni razvijati, nego svi koji ulazu u turizam :D
Da li je netko dobio kakvu info oko toga da nema novog natjecaja i da li ce biti povecanja alokacije?
 

OpgOPG-a

Novi član
Tu od
24 Srp 2021
Poruka
8
Pa i oni ce zaposliti :) Iako to nije cilj ove mjere, poljoprivredu i ruralna podrucja ce vise oni razvijati, nego svi koji ulazu u turizam :D
Da li je netko dobio kakvu info oko toga da nema novog natjecaja i da li ce biti povecanja alokacije?
Razvijanje nepoljoprivredne djelatnosti u ruralnom području. Nije sve turizam. Znam za neke stvarno genijalne ideje ali koje nažalost neće zaživjeti.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Mozda hoce ;) Nadajmo se da ce povecati alokaciju...
Slobodno podijeli ideje sa ljudima :)
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Da su mislili povećati alokaciju već bi se oglasili , dosta je vremena prošlo od kad su objavili novi plan u kojem nema 6.2.mjere.
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Da su mislili povećati alokaciju već bi se oglasili , dosta je vremena prošlo od kad su objavili novi plan u kojem nema 6.2.mjere.
Da su mislili konačno zatvoriti natječaj isto tako bi se već oglasili,zar ne? Ostaje nam samo čekanje i nada da će se ipak povećati alokacija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh