• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Hvala na informacijama! Koliko vidim, poprilično su nabili uvjeta ☹️ i po tom pitanju je puno lakše bilo ispunit uvjete za 6.2.1, ali pitanje je kad će i hoće li opet ta mjera ići...
normalno, čim je više novaca i natječaji su zahtjevniji, kao uostalom i kontrole, što vas ne mora sprečavati da se prijavite ukoliko imate uvjete i volje. dobra ideja, dobar konzultant, malo hrabrosti i stabilna financijska konstrukcija su dobitna kombinacija :)
I nije naodmet za napomenuti, manja je konkurencija nego na 6.2.1. Vjerujem da će upravo zbog golemog interesa na budućem natječaju tipa 6.2.1 sigurno postrožiti uvjete da bi postigli ciljeve budućeg razdoblja. Digitalno i zeleno očekujte da će biti naglašeni u budućim natječajima
 

Oberryme

Novi član
Tu od
4 Sij 2021
Poruka
12
Iz objave o stanju mjera 6 na stranicama APPRRR:
Operacija 6.2.1. – drugi natječaj

  • Natječaj je objavljen 4. svibnja 2020., a otvoren od 1. lipnja 2020. do 10. rujna 2020.
  • Raspoloživa alokacija iznosi 170.000.000,00 HRK što je dostatno za financiranje 457 projekta.
  • Na dan 12. srpnja izdana su 443 ugovora u iznosu od 164.784.935 milijuna kuna.
  • U obradi je još šest zahtjeva, a pet ih se nalazi u žalbenom postupku.
  • Postoji mogućnost uključivanja još dva do tri zahtjeva u obradu.
  • Očekuje se dovršetak obrade i objava konačne rang liste u kolovozu/rujnu.
  • Crta na rang-listi postavljena je na 76 bodova, pri čemu neće proći svi s navedenim brojem bodova.
Kolovoz gotov, a uskoro i rujan. Ne da nema konačne rang liste nego nema ni privremene.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Kolovoz gotov, a uskoro i rujan. Ne da nema konačne rang liste nego nema ni privremene.
ma neće ni biti privremena, samo će objaviti kao i za mjeru 4.4.1. Nevjerojatno je koliko je ljudi ostalo ispod crte, kako su krivo procijenili interes za neke mjere.
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Evo da se u grupi nešto napiše.. ja prije 10ak dana poslao zahtjev za konačnu isplatu i sad na iglama čekam presudu administracije... 😬🥴
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
jacko, da li imaš kakvih novosti?
Kakva su iskustva drugih članova, koliko traje procedura od predaje završnog zahtjeva za isplatu?
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
U stvari, ima novosti. Imali smo u 2 navrata dopunu dokumentacije jer smo okrupnili neke parcele pa katastarski nije bilo isto stanje kao kod predaje zahtjeva i neku dodatnu izjavu arhitekta. To je bilo pred nekih 10ak dana. Jučer bila kontrola. Sve prošlo ok i kaže čovjek kroz 2-3 tjedna da će biti odluka, a onda isplata kroz nekih mjesec-dva.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
130
Čekam rezultate već 2 god, odluka nema, zvao prošli tjedan agenciju, kažu mi da nisam prošao, da od 94 boda na kraju imam nekih 60ak bodova, ispod rang liste, da su u tijeku nekakvi žalbeni postupci da ću kad to završi dobiti odluku kako nisam prošao...
 

ivana99

Novi član
Tu od
6 Tra 2023
Poruka
1
Ja sam imala 76 bodova pa nisam dobila.

Čekam rezultate već 2 god, odluka nema, zvao prošli tjedan agenciju, kažu mi da nisam prošao, da od 94 boda na kraju imam nekih 60ak bodova, ispod rang liste, da su u tijeku nekakvi žalbeni postupci da ću kad to završi dobiti odluku kako nisam prošao...
Ni ja nisam dobila još nikakvu odluku
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh