• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Danas je bila isplata prve rate a ugovor potpisan na pocetku srpnja. Sad definitivno mogu potvrdit da svatko na ministarstvu daje drugi odgovor i da sami nisi sugurni zbog kompleksnosti sustava.
 

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Sad ne razumijem zasto bi njima u trgovini bio problem ako platim stroj sa tekučeg racuna kad nisam u sustavu pdv a ? Zena u njihovu racunovodstvu tvrdi tako a onda budem preseo promet po žiro racunu od 80 000 kuna. Ja sam htio novac sa ziro racuna na kojeg sam dobio upatu prvog djela prebacit na svoj tekuci i tako platit jer moram dodat jos 120 tisuca svojih.
 

aalesi

Novi član
Tu od
22 Kol 2020
Poruka
1
Ja sam na li sti 4466 mislim 72 boda ima li kakvih sansi, prije nekih mjesec dana zvala me konzultantica sta je rijesavala papirologiju za mjeru i kazala da smam kao usao obzirom da je doslo do promjena na listi. Ako itko ima kakva saznanja molio bi
 

slavonac123

Član
Tu od
2 Svi 2015
Poruka
33
što vam piše u agronetu u "zahtjevima za isplatu" pod "status"? nisam bas obraćo pozornost ali pise mi sada "podnesen" i broj isplata 1/1? jel to znaci da je isplacena druga rata? mjera 6.3.1..
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ja sam ga podnio 20.5.
Status PODNESEN
br isplata / rata 1/1
Moja pretpostavka je da bi se status trebao promijeniti u U OBRADI
Pa onda u IZDANA ODLUKA
Pa nakon prihvaćanja odluke i vremena žalbe (ili odricanja prava na žalbu) u KONAČNA ODLUKA
E tek onda bi mogli novci biti uplaćeni na žiro račun ako su zadovoljeni svi kriteriji natječaja
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
To je OK, jer još nije uvedeno u Agronet da je Podnesen. Kada ga unesu, onda će biti kao i kod svih. Pisat će Podnesen, a za datum će pisat datum slanja poštom
 

slavonac123

Član
Tu od
2 Svi 2015
Poruka
33
Ja sam ga podnio 20.5.
Status PODNESEN
br isplata / rata 1/1
Moja pretpostavka je da bi se status trebao promijeniti u U OBRADI
Pa onda u IZDANA ODLUKA
Pa nakon prihvaćanja odluke i vremena žalbe (ili odricanja prava na žalbu) u KONAČNA ODLUKA
E tek onda bi mogli novci biti uplaćeni na žiro račun ako su zadovoljeni svi kriteriji natječaja
Hvala na odg, sad je jedino pitanje koliko će to potrajati :)
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
View attachment 28820
ovo je trenutno stanje kod mene
Ovo "u tijeku" znači da ti trenutno kreiraš isplatu u AGRONETU i da je nisi dovršio, niti poslao, niti Agencija zna za tebe. Agencija će ti uzeti isplatu u obradu kada popuniš AGRONET i pošalješ obrazac sa barkodom u APPRRR
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Pozdrav, vidim da u Agronetu treba svakih 6 mjeseci slati/potvrditi izvještaj o napretku... meni je ovaj mjesec prvih 6 mjeseci... ja sam ispuno no međutim samo na jednoj stavci mi pište kao da je potvrđen(izvještaj o napretku), a ostale prethodne dvije piše da je u tijeku(podaci o korisniku.. i još nešto..) Jel to oke ili?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Mora sve biti potvrđeno.
U tijeku znači da nisi potvrdio stavku.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Stisnem gore spremi prijavu al opet isto... ne znam zašto
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Neznam napamet..možda nešto nisi upisao.
Ako me pamćenje služi trebalo bi biti na kraju "potvrdi". I onda bude status "potvrđen"
 
Na vrh