• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
S obzirom da se u Agenciji ne može dobiti relevantna informacija o broju obrađenih zahtjeva i da na forumu ima stotine informacija i dezinformacija, otvaram ovu temu i molim sve koji još nisu obrađeni da napišu koji su bili na inicijalnoj listi sa datumom kada im je zahtjev uđe u obradu. Također molim da se napiše i datum kada budete dobili odluke.

Sve ostale informacije su nepotrebne i molim vas da ih ne pišete kako bi izbjegli zatrpavanje teme. Hvala.
 

Bafo_borut

Novi član
Tu od
21 Stu 2019
Poruka
6
75 bodova 3400 na inicijalnoj rang listi.
Trenutno sam na 3254 mjestu, prije mjesec dana sam kontaktirao agenciju i dobio tu informaciju. Status podnesen.
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Navodno danas ministrica na potpisivanju najavila drastično povečanje alokacije?
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
2000 i nesto malo preko toga na listi, prva polovica isplacena prije nesto vise od mjesec dana.
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Agram NZG i Daky5555, zahvaljujem se na odgovorima, ali oni su upravo ono što sam napisao da ne radite, tj. zatrpavate temu sa nebitnim informacijama koje na kraju postanu dezinformacije...

Molim vas sve da pišete koji ste na listi, koliko bodova, kada vam je status u Agronetu promijenjen kako bi što točnije mogli ocijeniti koliko je zahtjeva obrađeno, koliko je otpalo, koliko je potpisanih ugovora, jer mi koji smo ispod magične crte na inicijalnoj postajemo jako nestrpljivi.
 

Aaron

Novi član
Tu od
29 Srp 2019
Poruka
18
Inicijalna lista: 3822
Broj bodova: 74
Status: Podnesen
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
U kojoj temi se može nešto podrobnije saznati o ovoj mjeri,od samog podnošenja zahtjeva pa do svih ostalih koraka.....ako neko ima volje nek napiše i u pp....i da li ko zna hoče li uopče biti raspisana
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Labavi, daj malo "olabavi" i ne citiraj svaku prethodnu poruku na koju odgovaraš.
Napiši samo odgovor ispod zadnje.
Sve daljne neispravne poruke budu brisane.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
75 bodova 3400 na inicijalnoj rang listi.
Trenutno sam na 3254 mjestu, prije mjesec dana sam kontaktirao agenciju i dobio tu informaciju. Status podnesen.
Na koji broj ste kntaktirali, ako ste kontaktirali telefonski?

Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status: Podnesen
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali ima kakvih novosti jel nekog vise ubacilo u obradu od ovih ispod 3082. mjesta? Pozdrav
 

Bafo_borut

Novi član
Tu od
21 Stu 2019
Poruka
6
Na koji broj ste kntaktirali, ako ste kontaktirali telefonski?

Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status: Podnesen
Imaš na stranici agencije broj centrale pa te oni kasnije preusmjere
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Jutros zvao agenciju goapođa mi rekla da je obrađeno oko 100 predmeta od ovh šta su bili ispod crte
 

Najnoviji postovi

Na vrh