• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Nisam baš sto posto pratio ali da li još bude natječaja za prijavu ili je gotovo s tim? Mislim na mjeru 6.3.1
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Takvo je samo moje misljenje, nista sluzbeno!

Da sam prije rekao, prije bi stigla odluka!
Pozitivno ocijenjen projekt, sad moramo ispitat koji su daljnji koraci i u akciju!
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Čekat potpis Ugovora, ja dobio Odluku 21.2. i ništa se u ova 4 tjedna nije dogodilo. Mislim da će zbog Corone slati poštom na potpis. Strpljen spašen
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Kakve uvjete treba ispoštovati kasnije kad se odobri zahtjev i isplate novci.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Mislim da u roku od 36 mjeseci trebate ostvariti projekat kako bi dobili komplet povrat novca, morate kupiti ono za što ste pisali u projektu. Te ugovorima, računima potvrđujete da ste kupili strojeve ili što već... Te kasnije Vam dolazi kontrola na teren kako bi provjerili dali je sve prema zahtjevima koje ste tražili kod prijave za navedeni natječaj.. To je uglavnom to kolko sam ja shvatio.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
12.09.2019. Imao sam smanjen broj bodova zbog pogrešne prijave te prema tome sam bio izbačen iz onog prvog dijela mislim da od 3082 zahtjeva... te kasnije kad su povečali broj alokacija onda sam imao dovoljno bodova. Sve to traje jako predugo.
Zahtjev je predan još 2018 u 12 mjesecu.. tj kad je bio zadnji dan prijava.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ja predao 31.8.2018., drugi dan mogućih prijava. Rješenje dobio 21.2. 75 bodova. Čekam potpis Ugovora
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna jel obrade idu dalje ili je stalo zbog novonstale situacije? Poz.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status:
21.2.2020. Izdana odluka o administrativnoj kontroli
Ostvareni broj bodova 75
2.4.2020. Stigao Ugovor poštom na potpis
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Čestitam Mate! Ja po novoj listi 3614.rekla mi gospoda iz agencije status još podnesen.Neznam jel ovo sad stalo zbog novonastale situacije dali itko ima novosti? Poz
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Nije stalo, danas sam nakon par dana provjerio u agronetu i konačno sam ušao u obradu, e sad točno kada ne znam, jer prije toga nisam gledao sigurno tjedan dana.

Inicijalna rang lista 3523 75 bodova
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Da li ima na forumu netko tko je dobio prvu uplatu u 3. natječaju 6.3.1?
Interesira me nakon koliko vremena od potpisa Ugovora sjeda uplata.
 
Na vrh