• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Prihvatljiva je kupnja iz bilo koje države svijeta.
APPRRR te u slučaju da je račun izdan na stranom jeziku i ne razumiju ga u potpunosti može tražiti prijevod od sudskog tumača.
prijevod se traži za račune i ugovore koji su na hrvatskom i engleskom, tako da ako imate takav račun odmah uz zahtjev za isplatu priložite i prijevod ovlaštenog prevoditelja
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Evo da javim, sve riješeno.. novci sjeli.. Sve riješeno kroz mjesec i pol dana.. Od zahtjeva za isplatu, kontrole i konačne odluke.
kontrola ti se najavila kad dolazi ili?
Ja sam zahtjev za drugu ratu predao 25.03....pa ću vidjeti kako budu ažurni :)
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Samo sam dobio mail prema uputstvima poslikam ulaganja.. table i sve ostalo into je to. Poslikao sam poslao i za tjedan dana dobio odluku i za par dana za tim novce
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
5.3 predao zahtjev za drugu ratu,od danas status "u obradi".
Do sad bilo podnesen.
Što god to značilo.
 

Marek6

Novi član
Tu od
6 Tra 2021
Poruka
12
Pozdrav,
Moj otac se sa svojim opg-om prijavio na mjeru 6.3.1 Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava u 11. mjesecu 2018. ali još uvijek nije dobio nikakvu obavijest. Kad pogledam u Agronet piše samo zahtjev podnesen bez ikakvih obavijesti i odluka. Jel moguće još proći na tom natječaju te do kada bi se trebali znati rezultati?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Kkoliko bodova je imao? ovdje sam vidjela da su pisali da je u siječnju obrađivano sa 71 bodom. Pratite si lokalne LAG natječaje, mnogi su odustali na državnom natječaju i prijavili se na lokalni, pogotovo ako ste iz neke od razvijenijih županija
 

Zacc

Novi član
Tu od
1 Ožu 2019
Poruka
21
Pozdrav,2018 sam predao zahtjev za mjeru 6.3.1. i jos dan danas nemam odgovora na agronetu pise status u obradi , imao sam 68 bodova da li ima šanse da dobim ili ne?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav,2018 sam predao zahtjev za mjeru 6.3.1. i jos dan danas nemam odgovora na agronetu pise status u obradi , imao sam 68 bodova da li ima šanse da dobim ili ne?
ima šanse, čim ste u obradi bi trebali biti iznad crte. kad ste ušli u obradu, znate možda?
 

Zacc

Novi član
Tu od
1 Ožu 2019
Poruka
21
Pozdrav,2018 sam predao zahtjev za mjeru 6.3.1. i jos dan danas nemam odgovora na agronetu pise status u obradi , imao sam 68 bodova da li ima šanse da dobim ili ne?
status : podnesen, a ne u obradi
 

bt1994

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
1
Pozdrav, gdje na agronetu mogu nači
koliko sam imao bodova i u kojoj je fazi moj status? Hvala
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li po ovom natječaju treba slati dokaze započetih aktivnosti u agenciju, ili se popunjava samo praćenje projekta u agronetu?
Pitam jer se praćenje popunjava svakih 6 mjeseci, znači 6. i 12. mjesec, a u natječaju je uvjet da treba u roku od 9 mjeseci dokazati početak aktivnosti?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
oni to provjere kod isplate, eventualno traže objašnjenje. početak aktivnosti je najčešće plaćanje kapare ili računa, a to se onda lako provjeri po dokumentima koji su priloženi u zahtjevu za isplatu
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Pozdrav, ja sam vlasnik tvrtke za izradu EU projekata, rečeno je iz agencije da bi natječaj trebao ići kroz mjesec do dva, najprije bi trebao ići za mlade poljoprivrednike, a potom za male. Ukoliko Vas zanima više javite se u dm ili zapratite stranicu na facebooku: ZB Consulting

Moja tvrtka je jedna od rijetkih koja naplaćuje tek po pozitivnoj odluci o prolasku projekta od strane Agencije.

LP
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
pratite si e savjetovanje. najprije se tamo objavi nacrt i možete ostaviti primjedbe, otvoreno 14 dana, pa onda oni odgovaraju na sve primjedbe i tek nakon toga ide i objava natječaja. Dakle od kada odjave nacrt do objave najčešće je min mjesec dana, ako ima puno primjedbi i više.
 

Najnoviji postovi

Na vrh