• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MLADEN

M

mladen

Guest
TX75 kaže:
lijepi strojčeki..kako te služi zmajev berać,,takvoga i mi imamo
a zmajcek je sila nebeska 91g je kada ga uparim sa rujom radim 24h ja i radnik posto dosta radim usluge jos me nikad nije ostavio u sezoni al ga ja pred sezonu detaljno pretresem za 12h 6h al su parcele od 0,5-1h usluzno
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ma i nas radi dosta,,u sezoni se nesjacam kada je imao kvar,,samo sto dada redovno prije sezone cijeli remont,,podmazivanje i to...berem sa tx-om,,i super si pašu
 
M

mladen

Guest
zrine892 kaže:
bas si mi zanimljivo slikao ove dvije zadnje slike...popeo si se na ljestvice i slikao=?? e aj mi reci nešto o rusu...kako ti sluzi i koliko ima sati i koje god?
a nisu to ljestvice vuc je skela psto pravim na onoj garazi gde je kombaj vrata pa mi pade na pamet da slikam dok sam busio stub. :p a bacuska je 2000g a ima 3800h a sto se tice slusanja bilo je sa njim svasta a po naj vise me je hidroulika handrila nema stavke koju nisam zamjenio sto se tice ne , pa mi je jednom druk lezaj otiso i on mi je jebo korpu a sto se tice motora i mjenjaca prezadovoljan sam posto je sinhron e neki dan mi pukne polu osovina u prednjem mostu prilikom oranja naj vjerovatnije je pukla sato sto sam oro saraslu njivu pa mi se par puta prodiso a prednja vuca je bila ukljucen pa prillikom pada tpcka na zemlju doslo je do naglog opterecena po mom misljenju. al sm to brzo otklonio posto mi pajdo ima jedan raskopan most :mrgreen: :p
 
Z

zrine892

Guest
ma nije to ništa...tu ima posla nekih dva tri sata ako imas dijelove ;)...ma samo da mi je ravni most...baš zazmisljam neko vrijeme da ga zamijenim..a neznam koliko je para...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koji ti je ono zmajev kombajn, koja je to godina, koliko je zahvat hedera?
 
M

mladen

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Koji ti je ono zmajev kombajn, koja je to godina, koliko je zahvat hedera?
ono je 133 vrecar 89g sirina hedera je 3,2m a njega drzim jos za usluge jer imaju ljud male prcele 0,5-1h :lol:
 
M

mladen

Guest
zrine892 kaže:
ma nije to ništa...tu ima posla nekih dva tri sata ako imas dijelove ;)...ma samo da mi je ravni most...baš zazmisljam neko vrijeme da ga zamijenim..a neznam koliko je para...
tu je negdje oko 2000e al bi moro i zadnje gume i felge mjenjat radi odnosa :shock:
 
Z

zrine892

Guest
hmmm...nije puno...s tim da imas pravu prenju vuču kao drugi traktori...mozes ga prisiliti...a mislim da zadnje nebi morao ....samo prednje...u tome je štos onaj među oslonac...
 
M

mladen

Guest
a vidis na medju oslonac sam zaboravio jel u tebe euro luks sa tegovima od450kg
 
Z

zrine892

Guest
da tako je imam 450 kg......ali skinio sam dva komada jel mi je trebalo kad idem prskati sa dajcem 4506...da mi ne diže prednjeg kraja...;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
mladen kaže:
znal ko imal gdje staro za novo uz doplatu zamjeni bi rusa :p
nemoj mi onda reči a nebi rusa uzeo...;) ;)
 
M

mladen

Guest
zrine892 kaže:
mladen kaže:
znal ko imal gdje staro za novo uz doplatu zamjeni bi rusa :p
nemoj mi onda reči a nebi rusa uzeo...;) ;)
uzeobi ja i rusa ponovo al sa ravnim mostom al bi i svog zamjenio zato sto je vec puno odradio ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj se tiče avatara:
Probaj u programu Microsoft Office Picture Menager, učitaš sliku, zatim - edit pictures - resize.
Na kraju pohraniš sliku i ti ti je to!
 
Z

zrine892

Guest
mladen kaže:
zrine892 kaže:
mladen kaže:
znal ko imal gdje staro za novo uz doplatu zamjeni bi rusa :p
nemoj mi onda reči a nebi rusa uzeo...;) ;)
uzeobi ja i rusa ponovo al sa ravnim mostom al bi i svog zamjenio zato sto je vec puno odradio ;)

i ja bi rusa...;) ;)...ali sa ravnim mostom kao i ti hehehe...;) ;) ako su pruži prilika mozda ga i zamijenim(ravnog mosta)... :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svi bi samo ravni most :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehehehehehehehe :mrgreen: :mrgreen:
 
M

mladen

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Kaj se tiče avatara:
Probaj u programu Microsoft Office Picture Menager, učitaš sliku, zatim - edit pictures - resize.
Na kraju pohraniš sliku i ti ti je to!
Sanana svaka ti cast imas pice kad se vidimo :partyman:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
na prjedlog člana TX75,,postovi o sijacicama su prebaceni u temu sijačice
 

Najnoviji postovi

Na vrh