• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MLADEN

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
pozdrav komsija ja sam iz ugljevika i isto imam rusa samo malo starijeg

e sada dolazim na autocross trke tamo u brckom pa ako ides i ti mozemo popiti po jedno :partyman:
posle toga cu da te provozam po stazi :lol:
 
M

mladen

Guest
e bas mi je drago nadam se dacu bit na trkama boze zdravlja,pa nije valjda da spremas kako auto za trke i ako spremas kazi koje da te mogu prepoznat.pice svakako.
 
M

mladen

Guest
hej ljudi kako da pstavim videoklip koji sam snimo telefonom mozel ko da mi postupak objasni
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
mladen kaže:
e bas mi je drago nadam se dacu bit na trkama boze zdravlja,pa nije valjda da spremas kako auto za trke i ako spremas kazi koje da te mogu prepoznat.pice svakako.

pa lako ti je za prepoznati samo potrazi auto "opel vectra broj 66" i ja sam taj
ima vise auta te plave boje znaci samo 66 i naravno videces pozadi na spojleru "savoris" :mrgreen:
 
M

mladen

Guest
nisam bio na zadnjm trkama u bjeljini kako si proso . na prezadnjoj sam bio bendjo je iso ko lud al ga na kraju zgurase bas mi je bilo krivo . jesil sta poradio na vektri
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
e ima tema ovdje u "OSTALO" "autocross" pa mozemo tamo o ovoj temi nastaviti
 
M

mladen

Guest
znam da je komunikator al koja vrsta
MSN je skracenica za= :?: :shock:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
mladen kaže:
znam da je komunikator al koja vrsta
MSN je skracenica za= :?: :shock:

messenger ;)
 
Na vrh