• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mladi naraštaji i stariji...

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
evo slikice mladoga vinogradica...
btw,,,kopan je rucno,,,travu sam samo pokosio jer se nisam usudio frezati ili slicno iz razloga sto je kisa nemilo padala pa mi zemlju nosila,,,al ito se sada sklanja u utorak ili srijedu,,,
mladi je dosda sprican 2 puta sa eclerom i folicurom te naravno ljepilo....primitak je 99.5% :D :D :D :D :cheers:

Član @swizach izbrisao svoje slike!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

maksica6

Guest
Jako lijep vinograd ,bio sam u subotu kod jednog covijeka koji ima par hektara vinograda,bas se spremao spricati vinograd sa traktorom ,einhel / isar 4*4 koji ima isto snagu ko i IMT 539, ali nazalost nisam imao fotoaparat da poslikam.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
eo koja slikica podmladka,,,,


Član @swizach izbrisao svoje slike!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo malo stubova, rabljeni ali kvalitete kakve malo tko radi.

21o22wj.jpg

alq0au.jpg
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
Ivan_Kos kaže:
kakvi su to stupovi, plasticni?

ma da,,nemoj me vrjedjati :D
betonski,,,vibrobeton -Prelog
 
I

Ivan_Kos

Guest
ne fakat, nisam odmah skuzio, makar su mi bili pretamni za plasticne.. 8)
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
zakapao,,,tlo je dosta kamenito pa se bojim da bi stupci pucali pri najbijanju,,,,
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Uh to je velik posao ja imam pocinčane joj to je milina samo nabiješ jest da su malo skuplji ali....
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Uh to je preskupo....ja sam plačao 40 pocinčane ali ima ih sad i jeftinijih....a puno je lakše za postavit ih,možeš regulirat i žicu....i 30 god.garancije
 
M

MIHA

Guest
ev i mene vam nijsam jako dugo bio na forumu a sad sam napokon sredio komp i net pa da stavim sliku svog mladog vinograda
ovo je lane slikano tj prva god povrsina od pola ha 2200panjeva
fkzhir.jpg


2wef7tg.jpg
 
M

MIHA

Guest
2.60 x 0.87 jeb takava mi je mehanizacija a u starima mi je 2.50 x 1.10 tak nest
 
M

MIHA

Guest
ev jo koja slika ono neke su stare i par god prvom prilikom sve poslikam pa cu stavit nove slike
1zvprht.jpg

2dkzg3t.jpg

na ovoj sliki se dobro vidi koliko je zemlje pjeskovita a i ima zagovormika da vinograd neuspjeva na ravnom terenu tj da mora bit na brdu da bi imo dobar slador eto vamo je ravno ali voda se ne zadrzava ni kod vecih kisa ;)
2ahf5gh.jpg

2v2k2ug.jpg

mcy96v.jpg

mt8fo4.jpg

2cp7orq.jpg

spkj94.jpg

ev tu spremam povrsinu za sadnju negdje oko 1ha
308i8uu.jpg
 
I

Ivan_Kos

Guest
u ovom prvom postu na drugoj slici mi se cini da je jako dobra zemlja..
 

Najnoviji postovi

Na vrh