• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Jel postoji đondir ?

neces vjerovat al mislim da postoji. nekidan nest gledam na ebay pa vidio nes slicno al nisam mogo razaznat jel to stvarno đondir ili je netko sam naljepio logo.
ja cekam da new holland izbaci svoje i odma ga uzimam
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
nokia 3410,imali su ga tata i mama i oboje još danas rade al imaju zamjenu,tati je pal u vodu,pooran je,povlačen,pregažen s traktorom i još radi...da su današnji takvi
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
I ja je još imam, ispravan samo sam izgubio punjač, imao sam nokiu c5-03, i od onda mi se totalno zamjerila, niti blizu ovih prvih,u garantnom roku 4 puta bila na popravku, te sam je prodao još je bila u garanciji.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
pogledaj specifikacije i sve ti bude jasno o cijeni :icon_fU:
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Ja sam iz kine prije dva mjeseca naručio dva mobitela za sebe i ženu i stigli za cca 7 dana dhl-om.
Oba su četverojezgreni i super sam zadovoljan Hrvatski meni na oba mobitela.
Ovo nisu kopije nego original Kineski brend koji se prodaje i kod nas.

Za sebe sam uzeo ZTE 967s:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Gxv5WPyL8rs[/YT]

A za ženu Lenovo A 760.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EE_oaBcVgCI[/YT]

Juče sam naručio još dva mobitela od 4 inča dula core naravno u Kini.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Prodajem nazalost

SAMSUNG galaxy ace gt-s5830
cijena: 650 kn,nije fixno
star godinu dana
stanje je skoro pa izvrsno,5 mp kamera s blicem,podrzava vip i tomato,uz njega se dobije kutija, zastitna silikonska maskica i dvije plastične,punjač+usb kabel.android verzija 2.3.6 (gingerbread)


]

Jel to ovaj skojim si se slikao u kupatilu?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
u sobi*
da hahahahaha :(rofl):

vidi tu kvalitetu sliku ;)

1237638_584174358295725_784270305_n.jpg
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Više nisam zainteresiran...pošto vidim golu sliku, pretpostavljam da nisi opral ruke nakon i neželim ljepljiv mobitel....
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Kako si prošao s DHL.om , odnosno carina , špedicija i to?
Dhl je sve sredio oko carine za uslugu su naplatili 120 kn a carinu, porez i njihovu uslugu sam platio prilikom preuzimanja paketa.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dhl je sve sredio oko carine za uslugu su naplatili 120 kn a carinu, porez i njihovu uslugu sam platio prilikom preuzimanja paketa.
NIsam shvatio ,znači sve skupa davanja su 120 kuna ? -(carina , porez , dostava , špedicija)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja sam promijenio cijelu hrpu sony ericsson-a, to su bili dobri mobiteli za mlađe,jaki zvučnici za muziku,na dva modela sam imao i one vanjske zvučnike,solidne kamere...onda sam promijenio cijelu hrpu nokia,najdraza mi je bila n73, 3.2mpx kamera sa carl zeiss optikom,kakve je to slike i videe pravilo... dva jaka zvucnika,za ono doba velik ekran,joystick koji se nikad nije pokvario,za razliku od joysticka na sony ericssonu,brza,pouzdana... e 52 je isto bila jako dobra,elegantna...

sad imam e66 i c5-03, mobiteli su skroz ok,samo dosta spori,ali i ja sam ostario... :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Dakle Nokia :(handshake):

E7-00 :(y):
Ssung S3mini-razočaranje :(n): Android :icon_oak:
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Dhl je sve sredio oko carine za uslugu su naplatili 120 kn a carinu, porez i njihovu uslugu sam platio prilikom preuzimanja paketa.
znači platio si cijenu mobitela + ovih 120 kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh