• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj IMT 533 DeLuxe

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
baš me zanima koje su dimenzije ove prikolice kad ima 3.75 kubika, ja imam prikolicu kojoj u sanduk staje 3,4 kubika i još gore može stat kubik i pol, ali da fergec zakači tu prikolicu odmah bi se digao na zadnje kotače. meni je ovo nekako maleno.

a cuj,izgleda malena,al nije
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Da priupitam......a što se dobije (ili izgubi) ovim skraćivanjem cijevi, ulaza zraka u filter...
Dobije se nepravilno kovitlanje zraka u usisnom filteru, a šta se gubi :scratch ;);)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa koje su dimenzije, ako znaš, a ne nije malena, a možda nema ni 3 kubika, daj mjere dužine i širine u vrhu i dnu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
pa koje su dimenzije, ako znaš, a ne nije malena, a možda nema ni 3 kubika, daj mjere dužine i širine u vrhu i dnu.

kako cu ti dat kad nije moja :p
nije kod mene doma da mjerim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Nije da ga fali nego .......... nije važno, baš je tak onak sportski. Da je moj ja bi (radi izgleda i bolje vidljivosti) i ispušni lonac dole ugradil. To bi onda bilo :rolleyess:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Nije da ga fali nego .......... nije važno, baš je tak onak sportski. Da je moj ja bi (radi izgleda i bolje vidljivosti) i ispušni lonac dole ugradil. To bi onda bilo :rolleyess:

nikad,al nikad si necoj stavljat auspuh dole,bolje da je gore ispred tebe...
ovak si zadimiš sve prikljucke i ak nekog vozis npr u gajbi i njega zadimis
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Je, ali pošto ti nemaš kabine trebaju ti antifoni.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Pasivni-antifoni-HPE_m.jpg
Pasivni-antifoni-HPE_m.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma njemu to ne treba jer nikad nije bio duže od 2 sata na traktoru, da cijeli dan ore, al bi uvečer pjevalo u ušima.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
ma njemu to ne treba jer nikad nije bio duže od 2 sata na traktoru, da cijeli dan ore, al bi uvečer pjevalo u ušima.

joj toma,ti baš znaš kolko sam ja na traktoru...bio sam na traktoru 4 sata i nista mi nije bilo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Deca, najte se svaditi, nema razlike bil auspuh gore ili dole pod traktorom, ubija i jedan i drugi, kome smeta nek se mani traktora.
Imam doma sortiment IMT-a i režu svi, a ni deda, ni tata ni ja nismo još poludjeli i oglušili, a antifone ne koristimo, stvar je samo navike. :)
Eto tako ;)
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Deca, najte se svaditi, nema razlike bil auspuh gore ili dole pod traktorom, ubija i jedan i drugi, kome smeta nek se mani traktora.
Imam doma sortiment IMT-a i režu svi, a ni deda, ni tata ni ja nismo još poludjeli i oglušili, a antifone ne koristimo, stvar je samo navike. :)
Eto tako ;)

Barem se cuje da je neko u selu ziv i da se nekaj dela
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa ne koristim ni ja antifone jer imam kabinu,a da ne nemam bome bi ih koristio.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ne znam, kolku vama svima radi buku taj vas IMT sa auspuhom gore, ali ja imam auspuh gore i puno citavih dana je provedeno na njemu i nemam problema sa sluhom.. :-D Uopce ne buci nesto strasno.. U granicama normale..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne znam, kolku vama svima radi buku taj vas IMT sa auspuhom gore, ali ja imam auspuh gore i puno citavih dana je provedeno na njemu i nemam problema sa sluhom.. :-D Uopce ne buci nesto strasno.. U granicama normale..

Napokon nekaj pametno :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
nezz ja kak vi al kad vozim dedinog 540 ja se ne usudim dat pun gas zbog buke...
a ovo s auspuhom gore i dole,vozio sam i imt 539 sa kabinom i sa auspuhom gore i ispod i puno je bucnije kad je ispod...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Da li je normalno na 533 kada se kompresor upali da lupa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh