• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj Labinprogres,14KS Diesel

S

staffmen

Guest
al da samo cujes zvuk.:heart:
nemas ti do benzina. Digne mi se kosa na glavi kad ga struriam.
Steta kaj mobitel sjebe zvuk pa se ne cuje dobro inace bi ti snimio.
 
N

nikolalon

Guest
Meni je najzesce kad idem ujutro oko 7 sati vecina jos spava a ja ga onako iz nizkih obrtaja odjednom dignem do kraja samo ono propuca to mi je najbolji zvuk...
 
N

nikolalon

Guest
Evo gledam malo ove karakteristike motora i uopce ne vjerujem da je ovolika potrosnja i kapacitet rezervara...Meni stane oko 3l nafte i trosi litar na sat:scratch:scratch

Lombardini LDA 450 (novi naziv 3 LD 450)

Najpoznatiji Lombardini dizel motor. Ugrađivan je na Laginprogres Special, Goldoni, IMT 509, a zbog industrijske verzije, i na banzeke te druge strojeve. Osim tvornice Lombardini, ove motore je proizvodilo ili još uvijek proizvodi niz tvornica prema licenci. Jedna od njih je i DMB (21. maj-Beograd).

Tehničke karakteristike Lombardini LDA 450 su slijedeće:

Koncepcija: 1 cilindrični, 4 taktni dizel motor

Snaga: 10.2 KS (kad su na poljoprivrednim strojevima, uobičajeno je reći 14 KS)

Zapremina: 454 kubika

Borung klipa: 85.00 mm std (I-specijala 85.50 mm / II-specijala 86.00 mm)

Radni hod klipa: 80 mm

Spremnik goriva: 5.3 lit

Prosječna potrošnja: 1.8 lit/h

Količina ulja u motoru: 1.75 lit

Prosječna potrošnja ulja: 0.018 kg/h

Štalanje ventila: 0.15÷0.20 mm

Stezanje glave: 5 kgm

Stezanje klipnjače: 3.0 kgm

Masa: 57 kg

http://www.mehagro.net/motori/Lombardini LDA 450 motori.htm
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Evo gledam malo ove karakteristike motora i uopce ne vjerujem da je ovolika potrosnja i kapacitet rezervara...Meni stane oko 3l nafte i trosi litar na sat:scratch:scratch

Lombardini LDA 450 (novi naziv 3 LD 450)

Najpoznatiji Lombardini dizel motor. Ugrađivan je na Laginprogres Special, Goldoni, IMT 509, a zbog industrijske verzije, i na banzeke te druge strojeve. Osim tvornice Lombardini, ove motore je proizvodilo ili još uvijek proizvodi niz tvornica prema licenci. Jedna od njih je i DMB (21. maj-Beograd).

Tehničke karakteristike Lombardini LDA 450 su slijedeće:

Koncepcija: 1 cilindrični, 4 taktni dizel motor

Snaga: 10.2 KS (kad su na poljoprivrednim strojevima, uobičajeno je reći 14 KS)

Zapremina: 454 kubika

Borung klipa: 85.00 mm std (I-specijala 85.50 mm / II-specijala 86.00 mm)

Radni hod klipa: 80 mm

Spremnik goriva: 5.3 lit

Prosječna potrošnja: 1.8 lit/h

Količina ulja u motoru: 1.75 lit

Prosječna potrošnja ulja: 0.018 kg/h

Štalanje ventila: 0.15÷0.20 mm

Stezanje glave: 5 kgm

Stezanje klipnjače: 3.0 kgm

Masa: 57 kg

http://www.mehagro.net/motori/Lombardini LDA 450 motori.htm
Tuži ih! ...Lol
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Novi tip labinca ima i novi diferencijal ..Znali tko od kojeg je vozila to pripasano ?
 
S

staffmen

Guest
kak to mislis?
Dif na prikolici ili?
Pa kaj nije novi specijal isti ko i stari samo ima novi dizajn.
 
N

nikolalon

Guest
Pala je odluka!Na jesen cemo zasaditi češnjak e sada se raspitujem gdje bih mogao nabaviti domaće sjeme tj. glavice koje bi sadio?Zna li itko kolika je cijena i gdje se mzoe naci povoljno.
 
B

Bagudina

Guest
Pala je odluka!Na jesen cemo zasaditi češnjak e sada se raspitujem gdje bih mogao nabaviti domaće sjeme tj. glavice koje bi sadio?Zna li itko kolika je cijena i gdje se mzoe naci povoljno.

Kažeš "pala odluka" za sadnju češnjaka :)
Naravno kad je postigao cijenu od 100 kuna po rešti (zadnji sajam u Benkovcu desetog)
Moram te odmah razočarati da je nabaviti domače sjeme jako teško, skoro nemoguče, pazi samo da nekupiš kineskog za sjeme :(
 
N

nikolalon

Guest
Evo taman se vratio sa ture,dovezo susjedu pola kubika batude da naspe u bunar.Ma ne osjeti stroj nista ide ko i prazan samo sto je ljepše za voziti ne lupa puno po makadamu...
 
S

staffmen

Guest
sa pogonom na frezu ili normalno?
Pol kubika ja vozim sa mondialom i sa 506icom tak da tvoj to nit nesmije osjetit.
 
N

nikolalon

Guest
sa pogonom na frezu ili normalno?
Pol kubika ja vozim sa mondialom i sa 506icom tak da tvoj to nit nesmije osjetit.

4x4 dok sam izašo iz one hrpe što šlajdra u njoj a poslje normalno...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
603
imam doma 506 i taj nema šanse da povuče pola kubika kamena, to ti je 700-800kg. jedino da ga gurneš niz brijeg. doduše nisam ni pokušao toliko voziti jer prikolica nosi 400-500kg a više mu ni ne treba.
 
S

staffmen

Guest
ja ti vozim redovito prikolicu natovarenu na rub a to iznosi 0,43m3 po mjerama.
Najcesce je to zemlja ili sljunak. (vidi slike u temi staffmen)
Jednom sam eksperimentiro da vidim kolko moze povuc. Stavio sam daske na stranice tako da sam dobio visinu oko 15cm vise, a time i vise zemlje stane.
Inace krecem u drugoj al taj put nisam mogo jer sam bio na travnjaku, mozda bi na asvaltu uspio.
Kretao sam u prvoj, na poljskom putu ubacio u drugu, i odnda po asvaltu treca.
Nazalost taj put sam zaboravio mobitel pa nemam slike.
To sam probao jednom i vise necu da ga ne sjebem.
Al sa 506 sam vozio 6 bacvi po 100l vode ali po cesti samo i ide.
To ti mogu i snimit ako oces jer cesto vozim vodu.
 
M

maka321

Guest
Posljednje uređivanje od moderatora:

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
imal ko do mehanicara za lombardini motor baca mi ulje na odusak inace motor je na agregatu vojnom dizel
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
imal ko do mehanicara za lombardini motor baca mi ulje na odusak inace motor je na agregatu vojnom dizel

hoce da se desi da ni sam cep nedihtuje dobro pa vlazi ulje. vecinom se desava kad su karike lose ili vodjice ventila dobiju lufta pa pod kompresijom podize kapljice ulja. a posto je agregat u pitanju nebi me cudilo ni da su karike popucale. ti agregati su unistitelji motora. koliko ti dimi na odusku kad se zagreje i dal nemas i viska ulja
 

Najnoviji postovi

Na vrh