• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moja 52-ka,mtz.

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Zanima me gdje sve moze doci do propustanja nafte u kuciste pumpe,nosio sam vec Šporčiću dva puta i ubrzo nakon montaze opet procuri nafta na iberlauf dolje na kucistu,on tvrdi da je sve novo stavio,dali je to do elemenata ili moze biti jos nesto?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Elementi ili pored elemenata , može i na AC pumpu da upušta. Jesi li i nju provjeravao?
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Izgleda da je ac pumpa,cim sam ju skinuo vidio se trag curenja iz one rupice ispod,koliko vidim u njoj je samo trenje metal o metal,vjerojatno nije predviđen set za reparaturu?
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Tako i bude,moram naci di ima i saznati cijenu,kočnice sam riješio koči bolje nego auto koji vozim :) skužio sam i zašto je onako naglo blokirao-poderale se lamele i kuglice izađu iz onih kučišta u obliku suze,izađu skroz na rub malo i preko i zaglave škare,hvala Savoris!
 

Najnoviji postovi

Na vrh