• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MOJA ROLO BALIRKA LAVERDA

  • Temu pokrenuo dalibor1982
  • Datum prvog posta
D

dalibor1982

Guest
EVO MALO SLIKA DA UBACIM OD SVOJE BALIRKE



Obrisan neispravan link.




Obrisan neispravan link.



laverda bez noževa i mreže samo špaga ali mogu reči da sam jako zadovoljan sa njome ovijač bala nisam slioko ali ču još slikati kad budem baliro i ovijo
 
D

dalibor1982

Guest
ovo je kombinacija bez noževa a ima i sa noževima platio sam ju malo skupo za takvu balirku ali je nova 120 000 kn
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo naletio sam na ovu balirku i mogu s sigurnošču reči da me se jako dojmila.
stara je 3 godine ima široki pick up. e sad za noževe i mrežu nisam siguran, ali ima ali špagu ima. al pošto je balirka ogromna i imam naprijed mrežasti lim koji je skroz vodoravan i vidi se cijev pa mislim da tu ide mreža pa mislim da ima i mrežu. nisam htio prčkat po njoj jer nije bilo gazde doma :mrgreen:
ianče ima svaki valjak na ležaju mazalicu i automatsko podmazivanje lanaca.
slike na žalost nemam ali balirka nije previše radila i dosta očuvana. kolka bi joj bila realan cijena odprilike dali netko zna u razliku od nove.
ima li tko iskustva s njom?????
postoji li zastupnik za hrvatsku za komabjne balirke "laverda"
 

Najnoviji postovi

Na vrh