• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Molim pomoć

Fendt 311

Novi član
Tu od
6 Kol 2012
Poruka
4
Imam fenda 311 94 godinu javlja mi se neka greška na ekranu navodno se grije ulje u hidrauliku,ili je senzor krivo zabilježio grešku.
Šta da radim i kako da to poništim na kompu :fiery:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Imam fenda 311 94 godinu javlja mi se neka greška na ekranu navodno se grije ulje u hidrauliku,ili je senzor krivo zabilježio grešku.
Šta da radim i kako da to poništim na kompu :fiery:


imaš li ESC tipku ili ono strelicu pored,onako malo savijenu
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Imam i jednu i drugu tipku

Postoji mogućnost da imaš oba problema zajedno i da ne valja senzor i da nešto nije u redu sa hidraulikom. Elektronika je čudo i ona zna praviti greške i kada nema potrebe.No to se događa i na novim Fendt-ovima.Da vidiš kada počne pištati i izbacivati kodove ili neke simbole i kada treba i kada ne treba. Ponekad je dovoljno samo jedan puta na ESC ili ta savijena strelica, a nekada i više puta da prihvati . Pogriješiti ne možeš ništa i ako za redom stisneš jednu za drugom.
 

Fendt 311

Novi član
Tu od
6 Kol 2012
Poruka
4
Hvala na pomoći, ma poništim ja sve greške ali ju on izbaci ponovo možda je senzor moram nači nekog servisera koji se kuži u to da mi to riješi el znaš možda nekog
 

Fendt 311

Novi član
Tu od
6 Kol 2012
Poruka
4
Ljudi molim pomoć
Imam problem sa hidraulikom na Fendt 311farmer trebam dobrog majstora.
Molim preporuke
 

Najnoviji postovi

Na vrh