• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Al kad skinem list od kose onda kocka radi u redu,mislio sam da možda sam mehanizam u kosi nije oslabio tj da nema snage da kosa radi punom snagom,al vidim kad hoče da pokrene kosu da ugasi mtk koliko jako zapne da je pokrene al ona se neće pokrene,

Osovinicu nisam nikad imao odvojenu od čahure pa neznam toćno kako ona original izgleda,ova što sam je kupio se super uklopila i mislim da je to baš ta,ako neko ima neku sliku kako izgleda ona original od imt kose onda bi znao sigurno dal je moja ok, al opet kažem nebi kocka radila da osovinica nije dobra,neznam ni sam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,579
Znači da ti ta osovina koju si montirao zapinje u kocku ili sve zajedno u utor kocke.
 

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
A zašto onda radi kocka kad nije prikopčan list,radi normalno i brzi i spori kardan,to mi nije jasno
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,579
Ako duže vremena kosa nije bila korištena onda zaržavi i treba je demontirati i temeljito očistiti i podmazati i kontrolirati papučice da ne stežu previše kosu. Na papučici imaš tri vijka dva su za stezanje a treći (inbus) za štelanje, valjda to znaš.
 

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Radila je ona dosta ovo lito,nije zahrđala,da je stegnuto ona bi bar malo se pokrenula livo desno al jok ni makac,kad zavidavam list kao da ga dosta podigne taj za otkose ,gledao sam da koji zub ne zapinje al ne vidim da zapinje,teska mi je za ubaciti je u auto pa bi je najradije odvezao majstoru al još 2u malo pokušavati u vašu pomoč :)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Nitko se ne javlja pa ću ja probati.
Skidaj jedan po jedan pritiskivač ili pločicu, kako ju ko zove. I svaki put onda probaj dali je i dalje blokiran list, i tako bi trebao naći koji pritiskivač blokira, ako je do pritiskivača.
Kad skineš sve pritiskivače, a opet je blokiran list, onda kvar treba tražit negdje dalje.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Vjerojatno si prilikom skidanja potiskivača izmješao redoslijed istih,pa ih treba nanovo poštelat
Oni su isti na oko,ali svaki je različito potrošen,pa je svakog dobro vratit na mjesto gdje je bio inače ih treba nanovo naštelati
 

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Sad sam maslinama zauzet pa ne uhvatim vrimena oko kose ,ja nju mogu pomicati rukom sve dok je ne zavidam za onaj razdjeljivač za otkose,onda kad upalim da je pokrenem samo trzne na jednu stranu i stane,da ne stisnem kvaćilo ugasio bi se mtk
 

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Od nedavno sam na forumu pa teško da bi uspio da sliku pošaljem a i mob mi je nešto lošiji pa pitanje dal on to uopće može,mislim da je kocka u redu,jedino ako neko ima sliku kako izgleda ta osovinica koja ide u imt kosu a mtk je ss labin,možda je ona uzrok ovome,iako kosa radi normalno kad ne zavidam list,tako da mislim da nije do kocke a sad ta osovinica dal je ok neznam,valjda je kad kosa radi bez lista
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
341
Odgovor ti je u postu 9 unazad !:(happy):

Stvarno nema potrebe da čoveka i ostale zbunjuješ i zakomplikuješ mesto da si lepo napisao "Odgovor ti je u postu 47XX unazad !" prema zvaničnim brojevima postova na ovoj temi.
 

dalmatin

Član
Tu od
27 Lip 2018
Poruka
48
Zna li netko na koliko gasa se mjere brojevi okretaja kardana labin-specijala (tvornički podaci) min., srednji gas ili max.?
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Napokon testirana nova prikolica na većem opterecenju.
Nosivost - 250kg, a da su bolji kotaci 300 kg bez problema
2uqc480.jpg
 
Posljednje uređivanje:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Mislim da takvu tvorničku nećeš naći,to više-manje ljudi sami doma rade,a tvornički je plug za vađenje krumpira
Malo truda,puno volje,malo željeza ,ležaja i sklepaš sam za cijenu tvorničkog pluga koji nikad takav posao ne napravi :(wait):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
A jel to ne natuče krumpir?
Iskreno, voše mi se sviđa Hondin priključak s transporterom:
vadilica-krumpira-motokultivator-honda-600-620-slika-14487198.jpg

Ili griješim?
 

Najnoviji postovi

Na vrh