• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin sa volanom

lahki

Novi član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
2
Imam MTK-a Labin super specijal LDA 450, 14 KS, okretne su ručke. Koristim samo prikolicu i ne idem u saobraćaj. Postoji li mogućnost da se ugradi volan i koliko bi to koštalo odprilike? Kakva su vaša iskustva? Unaprijed zahvalan!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovo je volan od tristača , fala dragom bogu kaj moj tata nije napravil takvu skalamariju , a imal je volju ..jebačku ..pa to se sramota vozit po selu
 

Težak

Član
Tu od
25 Lip 2013
Poruka
30
I ja imam volan od tristaća tj. cijeli tristać stoji trul jer je stari skonto uzet difrencijal ako ovome nešto bude,a u pitanju je onaj tristać sa mjenjačem ko u onim američkih auta kod volana znam da mi je dok sam bio manji bilo duša sjest i mjenjat brzine.I ja sam puknuti imao ideju kao tvoj otac kad bude išao na otpad skinuti kompletan volan i stavit to na prikolicu kao na slici iznad e sad koliko se time dobiva je pitanje.Nisam tu ideju nikad starom predložio jer ni sam ne znam jeli to olakšanje ili pokušaj neke nepotrebne inovacije pogotovo što na goldonij unemam okretne ručke,pa bi kao ovdje trebalo staviti za ručku kardana i blokade mjesto pa nožno kvačilo napraviti i još dosta sitnica.Još to moraš večer prije nego ćeš korisiti prikolicu prikopčati a ovako 5 minuta posla skineš frežač zakačiš prikolicu.Zbog svega ovoga navedenoga na dnu sam ipak mišljenja da je to bespotrebno raditi.Bilo bi dobro kao Deex milim da je on u pitanju staviti ležaj radi lakšega motanja i još bi morao luft pri dizanju ručaka gore dolje servisirati pojelo se malo kako bi bilo najbolje ideje?
 
Na vrh