• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivatori holder

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
To nisu standardni nozevi vec opruge,bas kao i na puticarinoj frezi,one ostavljaju malo krupnije ali ide dosta dublje,dok je neosposobim nemogu znati,pa ako nebude valjalo ostacvicu ovu moje izrade,ako bude ok, moju home made cu prodai nekome za tomicu
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
I evo freze u radu:8):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=uM1FuyRyqnA[/YT]
Zanemarivsi dubinu rada,prezadovoljan sam frezom,a sto se holdera tice na mojih 130 kg bi mi trebalo jos jedno 50 i jos metar visine da bi uspevao sa njim da se rvem :icon_eyes: Na vecim povsinama ide lepo ali kad je manje nesto e tu je muka,a povrh svega su me i kocnice izdale pa je ograda nastradala
Prikolica se privodi kraju,a dok nebude komplet gotova na tockicu se vozikam:biggrin:


 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da si je odmaknuo 5 cm ne bi ti bio žao..xd

kaj se ono dešava na 1 10 ? kao da proklizava kuplung?
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Bilo bi mi zao itekako jer bi mi ruke otpale pri okretanju,ovako je 100posto u ravnotezi,problem je pri okretanju i ogromne vibracije.
Lamela je odradila svoje i kad naidje na tvrdje bude kao na videu :(whew):
Danas sam spakovao onu fabricku njegovu,sutra cim stignem u selo proba i ako se pokaze dobro,ova homemade mi se vraca u radionicu na prerade za traktor.Ona fabricka me je iznenadila kada sam je rasturio,zapravo ona ima 2 brzine i ,,ler,, Ako holder zakaze stavim motor na nju i imam motokultivator :icon_fU:
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Mozes ga nastelat na pracnama i ja sam svog dostelo da ne moram jos novu lamelu lijepit
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Moj jos ceka farbanje, al je dobio nove šuze i generalku motora, kad uhvatim vremena moram napravit update, nisam dugo nista pisao o paklenoj masini
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Sad je ko nov, ma šta nov ?, najnoviji ! Za svaku pohvalu.:icon_pray:
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Da kako kažu , za svaku pohvalu . U svaki tvoj projekt je uloženo i truda i vremena i zato je konačni rezultat odlićan . Još samo taj filter zraka sredit pa da bude tip -top .
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Hvala svima na pohvalama :drink:

Filter,poklopac freze kao i ostale sitnice su zavrsene naknadno.



Fabricka naravno, iako sam bio skeptican prema onim motikama/oprugama il kako ih vec nazvati.
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=w_ZMGOwCFCQ[/YT]
 
Na vrh