• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motor od 558 na 540

  • Temu pokrenuo torčec
  • Datum prvog posta

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
ma kaj si se splašil nije to ništ,to mu je urođena mana ponekad zablokira u rikvercu, s obzirom da si dobil šarafe badava dobro si i prošao :))
ja sam malo nadoplatil i uzeo 539 86g.
P200812_17.37.jpg
nemogu pogledat sliku ucitaj opet :rolleyess:
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
baltazar šta ste sve menjali na motoru od tamića da bi se uklopio na traktor, i ako može koja slika da vidimo kako izgleda.

e pozdrav opce nisam snimio tvoju poruku sutra ujutro ti detajlno objasnim ako si zainteresiran za ugradnju dosta je jednostavno samo treba dosta volje i nesto malo dodatni djelova
 
Posljednje uređivanje:

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
e pozdrav opce nisam snimio tvoju poruku sutra ujutro ti detajlno objasnim ako si zainteresiran za ugradnju dosta je jednostavno samo treba dosta volje i nesto malo dodatni djelova
Važi druže.
 
T

torčec

Guest
ma kaj si se splašil nije to ništ,to mu je urođena mana ponekad zablokira u rikvercu, s obzirom da si dobil šarafe badava dobro si i prošao :))
ja sam malo nadoplatil i uzeo 539 86g.

imtt.jpg
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Važi druže.

alo druze nisam danas stigao slikat al ukratko ti objasnom mi smo na 560 stavili motor od tama 85 dakle motor ima 85 konja sa klipnom pumpom postupak je bio dosta jednostavan samo nam je trebao karter posto je tam imao aluminiski jedini problem je bio spojiti prednja kola posto se normalno spojevi malo razilaze osim donja dva sarafa,korpu i zamajac smo samo presarafili sa 560 pa nam je onda alnaser bio prekratak-nez... zasto valjda ti motori ili imaju drugacije zamajce ili vece alnasere -al malo smo izrezbarili blok gdje alnaser dodje i orginal radi i to je ukratko to poslje stavim slike pa ces vidjet:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh