• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motori tomos

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Tog remenaša su Laura zvali, neznam zakaj.

Ak se skupi tak dobra ekipa unda sam i ja za..
APN je spreman bilo da, samo se ja moram malo oporaviti 💪💪
I moji oba su spremni. I motori i vozači.
Treči vozač je garant isto za. Neki dan smo kolegi zavrsili apenca i uspjesno ga je registriral pa se sad kad su ljepsi dani malo provozamo.
Znači ima nas 4, još ako Kupljenec upadne u igru to bu lepa kolona


 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Dok sam bil srednjoškolac i šegrt, imal sam ovakav Pony express s Puch motorom i federima na prednjoj vilici. Dva tri dana sam ga popravljal da bi se za vikend mogel voziti na zabavu ;)
Screenshot20190508-161219-080520192247026913.png

Dok sam se zaposlio kupio sam si ovakav plavi MZ 125 kubika, ali se familija tak dugo srdila na me, dok se ga nisam riješil. Govorili su mi da se budem sprehladil, ili zatukel na njemu...
mz-125-sport-125-cm3-slika-33057352.jpg
Onda sam od kolege z radione na poslu kupil zelenoga remenaša i s njim je završila moja ljubav prema motorima.
prodajem-tomos-lauru-remenas-1971-slika-83488580.jpg
Napomena: sve priložene slike su s Interneta, tuđe, niti jedna nije moje vlasništvo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nije tomos, al je tu negdje 😅
Jednog dana i puch će zasjati ko i kad je iz tvornice izašao..
Morao sam ga spasiti od propadanja, i još k tome papiri uredni 👌
Uffff, tiha patnja mi je takav puch.
Mislim, imam ja takav motorič u dobrom stanju ali vlasnik od kojeg sam ga kupil ima samo garanciju od njega. Račun nemre najti, a motorič nije nikad bil registriran.

Jel taj tvoj možda na prodaju ili ima neko nekog s papirima u lošem stanju da hoče prodati?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Nije na prodaju, slagal budem ga za sebe.. Volim ja te stare stvari, tak da u kolekciji nikad dosta 😉
Ja tražim ak neko ima takav model, u čim boljem stanju, bez papira može..
Treba mi za dijelove i da vidim kam kaj ide 👍
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Znam da kod tebe nebu propal ali sam te moral pitati ;)

Moj je kompletan jedino kaj je neko dodal još jedan rezervar i dugački sic. Pali i vozi.
Za sad sam još u potrazi za mamom i tatom, ako ne uspijem riješiti to ili ako ne uspijem povoljno kupiti drugu ramu onda ide na bubanj pa ko šta da.
Bum ga sliknul kasnije kad ga raspakiram.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
627
Kod mene u Stubici je ludnica vezano za Tomose, elektronik koji je rijedak al ga ima par prijatelja, apn 4 svi restaurirani te tu i tamo koja 14-ica i ostalo sve apn6. Osnovali smo i udrugu "Broken Bones", išli na Tomos susrete prošle godine.. zbilja je ludnica ... Kad uhvatimo svi vremena, obično vikendom onda idemo svi na vožnju nas cca 30, jedan za drugim kroz Stubicu i okolicu...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
Moja supruga bi kupila ako ima koji Apn 6 u dobrom stanju za regu, pošto za ovog svog više ne želi čuti pa ako tko od forumaša što prodaje javite .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Dobru šesticu, znači sačuvanu ili restauriranu kak treba, nisi danas kupil ispod 5 soma kuna. Samo više.
Ove drlje kaj skakavci prodaju pod restaurirane po 2, 3 hiljade su možda na oko lepe ali nisu bog zna kaj.

Ja na to gledam tak zato jer znam kolko košta restauracija a isto tak znam i kolko košta da se motorič popravi da bi bil dobar.
Mislim da je bolje u toga kaj imaš ulupati soma ili više kuna i znaš kaj imaš
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Slažem se s ovim gore navedenim.. Mašina i mehanika se dost jeftino mogu riješit i ako vlasnik ne pati na estetetiku onda ne košta tak puno..

@MUHA ja sam zainteresiran za puch, ako je model ko moj. I ako bude na kraju išel na bubanj 😎
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
@MUHA ja sam zainteresiran za puch, ako je model ko moj. I ako bude na kraju išel na bubanj
Ako dojde do toga prvi si na spisku kojem se bum javil ;)
Problem je kaj sam se ja preračunal jer je čovek tvrdil da prvi vlasnik (kaj i piše u garanciji) i da ima račun, pa sam ga preplatil. Nažalost račun nije nikad našel.
Mislim da su isti modeli, čak je i boja ista, ovog mog je neko nekad popitural kad su mu ubacili još jedan rezervar i taj dugački sic jer su malo varuckali kod pripasivanja.

Slikam obavezno pa stavim sliku ali danas od slikanja ništ, sutra obečavam.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Vredi, držim za reč.. Može slike, da vidim o čemu se dela. 👍
Ja sam ovog platil 400 kuna, trenutno je u fazi rastavljanja i pospremanja v kutije 👌
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Bum probal nagovoriti balavce da ga danas izvade pa sliknem, a ja kad nekaj obečam onda je to ko u kamenu uklesano kaj se tiče dana ako bi ga prodaval. prvom tebi javljam.

400 kuna veliš si dal, gde si ga samo nanjušil?
A ja za svojeg 2000 kuna
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Ma nije sila, bude i ljepše vreme..
Od kolege z posla, iskal je hiljadu kuna, al sam se ja leto dni nećkal, pa mi ga onda jan dan dopelal i rekel daj 400 kn il ga bom hitil v otpad.
Evo ja sam ga rastepel i pospravil v kutije.. Prvo bom se posvetil rami, treba nekaj povariti sitno, pa pjeskarenje i lakiranje 💪
 

Prilozi

  • IMG_20210507_201602.jpg
    IMG_20210507_201602.jpg
    50.4 KB · Pregleda: 9
  • IMG_20210507_201611.jpg
    IMG_20210507_201611.jpg
    50.4 KB · Pregleda: 9
  • IMG_20210507_202856.jpg
    IMG_20210507_202856.jpg
    61.8 KB · Pregleda: 9

Najnoviji postovi

Na vrh