• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
evo ovdje možete stavljat slike motora i ako ima motorista neka se jave:
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Ponos i dike kineske industrije:
Obrisan neispravan link.

Imam jos i vespu 125 1980.g. koja je u potpunosti restaurirana i na proljece ce ici na servis da se cijela prestela i najvjerovatnije ce u prodaju, posto ju nitko vise ne vozi.
Obrisan neispravan link.

Ne sebi ima kilometara i kilometara, samo od kako je kod mene. 95.g. je prvi puta registrirana u hrvatskoj, i bila je u nekoj auto skoli. Odande ju kupili neki ljudi iz Velikog Trojstva i ja od njih kupio. Ulozio nekih novaca u nju i sluzila me bez greske duuugo vremena. mozda ju i registriram na godinu i opet krenem voziti, no o tom potom...
 
B

Bobo

Guest
Nije enduro, to je Supermoto... Puno meksi od enduro motocikla, sire gume nego enduro, siri upravljac, drugaciji raspored brzina. radi se o 200 cetverotaktnih ccm i nekih 15-ak KS. mene vuce gdje god zelim i meni dovoljno. Nikad nisam tezio da budem kralj brzina, a kako mi se cini niti necu ;)

Bio sam nedavno s njim kod TX75. taj dan je skoro u komadu odradio 250km uz potrosnju od 3l/100km. Ne zaboravi da imam ~130kg ;) 8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
napisao enduro/supermoto :!: :!: :!: jer taj ima siroke blatobrene prednjega i onda lici na endurija ali posto ima slim gume je supermoto....
 
B

Bobo

Guest
Mislis na slick gume?

Za zivo cudo dobro drze cestu, bez obzira sto ih ja pritiscem svojom "masom". do sada nisam nikada osjetio da priklizavaju, a neke kineske, ne znam niti procitati proizvodjaca ;) vidio sam test u auto klubu istog takvog motocikla gdje su ga slagali do nogara, no to se bas i ne usudim. Svaka njemu cast sto lik ima muda tako sto raditi, ali meni su moja koljena i kukovi dragi ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Apn moje navalno vozilo:
Obrisan neispravan link.
i Apollo naletno vozilo:
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bobo kaže:
Mislis na slick gume?

Za zivo cudo dobro drze cestu, bez obzira sto ih ja pritiscem svojom "masom". do sada nisam nikada osjetio da priklizavaju, a neke kineske, ne znam niti procitati proizvodjaca ;) vidio sam test u auto klubu istog takvog motocikla gdje su ga slagali do nogara, no to se bas i ne usudim. Svaka njemu cast sto lik ima muda tako sto raditi, ali meni su moja koljena i kukovi dragi ;)
e da slick gume..
ma s tima gumama možeš do koljen ici i nema šanse da proklizi...
 
B

Bobo

Guest
Da je neki normalni proizvodjac i da znam da nisu negdje na legeru stajale 5 godina, te da mi se igdje ukaze i priblizna potreba da ga tolik onaginjem, zasto ne? ali nema potrebe ici niti blizu koljena, jer iako sam na brdu, nema toliko velikih zavoja kod nas ;)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Puch13.jpg


Puch14.jpg


Puch15.jpg


Puch16.jpg


MALO iz moje kolekcije, u kompjuteru naravno, ovo je pravo moje

DSC00011.jpg
 
B

Bobo

Guest
Jaooo, sto sam ja imao dobrog Automatica A35-S... U Pozegi je samo jedan bio brzi od njega, isao je 75, ali kad ga je moj brat vozio a tad je imao 75kg ;) jedini brzi je bio serviserov koji je na sebi imao neki ludi talijanski auspuh...

Na mojem je cilindar bio razbusen na 38.5mm, L klip, sportski filter zraka i sportski auspuh, prosirivani i polirani kanali usisa i ispuha, brusena glava, cestovne gume skoro slick SAVA, drugaciji prijenosni omjer, paljenje prestelavano na sve moguce nacine dok nismo nasli odgovarajuce psotavke, patak sam mu bio napravio....

Dugo je isao i isao i isao, dok nije vrijeme doslo da se opet mora busiti cilindar, i kad je na 39mm razbusen, to vise nije bilo to. pregrijavao se, nije isao niti priblizno koliko je prije isao... Prodao sam ga za 1900kn registriranog i full ispravnog, a ja bio prvi vlasnik... kasnije saznam da je decku netko rekao da ce mu motor biti brzi ako bude sipao cisti benzin u njega i zaribao mu. prodavao ga je za 500kn rastevljenog, no nisam vise imao srca da ga kupim nazad i opet slazem...

Sad mi je zao :(
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
A nikako da nađem vremena da ga napravim.
Tamo u garaži stoji, pokriven ceradom i čeka i čeka.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo moj APN6 sa nadograđenom 5 brzinom...ne voza se baš puno...ali ide kada mu daš gasa
Obrisan neispravan link.
 
J

Jadranko

Guest
ooopa a sve se kuka kako seljaci nemaju novaca.
te blokade ceste, te ovo, te ono,vjecito nezadovoljni.
a ima se love za ovako nesto.
cini mi se da je clan vujo rekao da je svog platio oko 30000 kuna.
lijep novac koji nas hrvatski seljak baca bezveze onako u zrak......
da se malo isfura po polju i da komsija zavidi jer nema tako nesto..


nemojte se ljutiti to je samo moje misljenje..
 

Najnoviji postovi

Na vrh