• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorna pila Stihl 180

verboncic

Novi član
Tu od
9 Lip 2012
Poruka
26
Pozdrav
Imam Stihlovku 180 i husgvarnu 061.Pa me zanima Stihlovka je plasticna mala pilica za igranje,samo sta su joj se pojeli zubi za zapinjanje,pa me zanima dali je neko stavljao ili dali se mize staviti zeljezne zube ko sta ima husvarna-odsarafe se 2 vijka i zamjene se.Dali je moguce staviti na nju zube od bilo koje druge pile-preradit,ali da su funkcionalni?
Dobra mi je kada se rusi nesto sitno ali tako s tim pojedenim zubima jednostavno nema poluge da zapne i zapili.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Koliko se sad mogu sjetili, ali čini mi se da na kućištu ima dva provrta za učvršćenje metalnih kanđi. Njih ili kupiš ili napraviš.
Ako nema onda sistem kakvi imaju pojedine husqvarne sa vanjske strane na poklopcu i stežu se sa vijcima koji drže vodilicu....

Ma moraju biti provrti u originalu....:mur:

edit:
dakle postoje....
http://www.lsengineers.co.uk/spiked-bumper-for-stihl-ms170.html
 

verboncic

Novi član
Tu od
9 Lip 2012
Poruka
26
Hvala ti hodor:drink:
Skoknuti cu do servisa tu kod nas,pa mozda imaju to.....ako ne onda probati nekako
preko neta naruciti...makar nikad nisam,al za sve postoji prvi put :icon_thumright:
Hvala jos jedanput

Oprosti na izmjeni imena



Edit by MUHA, popravil sam ime :icon_wink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

verboncic

Novi član
Tu od
9 Lip 2012
Poruka
26
Eto zvao servis danas i cjena kanđe je 20etak kunica.
Rijesen problem :icon_biggrin:
Hvala jos jednom
 
Na vrh