• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
024 i 241 ima 100% a dali ima 240 to nisam vidio...mislim da se kao nova i taj broj tesko moze kupit...jel mos sliku stavit i kolko je para, da vidimo o cem se radi?
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Pozdrav ljudi, stihl ms 170 stavljene nove karike i motorka potrosila rezervar goriva. Sljedeci rezervar upali pod saugom i radi pod saugom ali cim zatvorim saug ona radi malo i ugasi se ili se odmah ugasi. Prvi rezervar je potrosila isto pod saugom. Da li je moguce da jos nije sagorila ulje koje je koristeno prilikom montaze karika ???
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Zašto je prvi rezervar radila pod čokom (saugom),gasila bez čoka ili?
Može biti da vuče negdje falš zrak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Zbog sličnog sam problema na trimeru moral mijenjati rasplinjač.
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Nije ni do njega, imam dva karburatora. Jedan je originalni a drugi je nov ne koristen i sa oba isto radi.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Simptomi jasno ukazuju na višak zraka u smjesi. No gdje ga vleče to treba otkriti. Možda netko tko ima iskustva s motorkama.
 

Slavenlazi

Novi član
Tu od
24 Lip 2020
Poruka
4
Pregledaj drug sve spojeve,semeringe krimer gumu selnu na krimer gumi,imas jos jedan mali obruc plasticni na spoju krimera i karb pogledaj kakav je zna i ispasti ,jesu novi semerinzi stavljeni kad je sklapano?desni semering se zna osteti ako ne pazis zbog ostrog prelaza ,a pogledaj kakav ti je i filter goriva,ja bi pogledao i membrane na oba karb i jedne i druge i impuls i gpriva, sretno
 

qutip1

Novi član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
7
Kupljena danas nova MS 362 pila.
Nisam dobio neke konkretne upute, no znam da istu treba razraditi.
Preporuke su jedan rezervoar na ler gasu, zatim jedan laganog piljenja do pola gasa, pa jedan do 3/4 gasa.
Koristit ću stihl ulje, pa me zanima dali za prvi tank napraviti nešto bogatiju mješavinu?

Ovo je prva nova pila, pa molim za razumijevanje :)
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Nek te dobro i dugo sluzi...
Mislim da nije potrebno "pojacavat" mjesavinu...
 

qutip1

Novi član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
7
Tako je, nije potrebno.
Odradila jedan tank na prazno, jedan tank pilio do pola gasa, i dalje normalno.
Jako sam zadovoljan, pila je fenomenalna :)
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Šta se to događa sa lancem od MS 180? Krčio sam neku površinu i koristim istu za rezanje niskog raslinja i obavezno se lanac rastegne kao žvakaća. Svako malo moram skraćivati lanac za jedan zub jer ga ne mogu napeti.
 
Na vrh