• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Već kad se piše o karburatorima dobro bi bilo znati i čemu služi koja menbrana i na koji princip radi karburator, koju ulogu imaju menbrane.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Dali si se upustio u problematiku, odnosno princip rada i čemu služi gornja menbrana a na koji princip radi donja i kaja joj je uloga. Kad mijenjš menbrane kakav imaš izbor, kako su se pokazale novija izvedba menbrane providne armirane neznam kako se zovu ali su sa kod nas na tržistu samo takve, gornja menbrana PVC ili neka silikon- guma konbinacija.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pozdrav,kakva je razlika izmedu 361 i 382 i koju kupiti,da li neko posjeduje 382 pa da kaze nesto o njoj,jer su sa cijenu tu nedje,ne mogu se odluciti zato pitam
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
I ja sam neki dan gledao njih dvije , cijena im je potpuno ista.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Mozda malo preglasna ... bole usi i zuji u glavi nakon duzeg i / ili svakodnevnog rada...
Malo vise trosi, al zato se brze vrti i super je u poslu...
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
IMG_20210501_141937.jpg IMG_20210623_142251.jpg
Kad budete nešto ozbiljnije radili, I trebali koristit ovakve vodilice trebat če vam i ozbiljne pile kao ove. Vaše pile su veče od vodilica , kod mene su vodilice ček i duplo veće od pile.
 

Najnoviji postovi

Na vrh