• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Možda problem ?

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta
R

Ratarko

Guest
Možda problem ?

Da li je i vama svaka prva poruka napisana večim fontom od ostalih odgovora na tu poruku ?
 
R

Ratarko

Guest
Pojma nemam , meni ne smata nego moram pitati da li sam u tome problemu usamljen ili nas ima više .
Naime bojim se virusa u kompu pa mi svašta pada na pamet ...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I meni isto, ali meni je u desnom kutu u tom odgovoru su neke reklame za google!
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Pa i meni reklame, ja to ne želim, JA MRZIM REKLAME :evil: Å trumf
 
R

Ratarko

Guest
Kod mene nema reklama , imam Firefox i kerio firewall , možda je do toga ?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Kako vidim, ima u tim 'deformiranim' porukama i reklama. Očito su na Googlu našli još jedno mijesto za stavljanje reklama.
A ne postoji uzorak, kako se ti fontovi mijenjaju, jer ima velikih bez i malih sa reklamom.
 
R

Ratarko

Guest
robi kaže:
Pa i meni reklame, ja to ne želim, JA MRZIM REKLAME :evil: Å trumf

Taj štrumf se zvao Mrgud 8)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
nešt je, meni je sada stranica skakala i nisam mogao voditi prema gore stalno je padala dolje
 
R

Ratarko

Guest
Ja još uvijek nemam reklame ali mi je sada svaka zadnja poruka napisana večim slovima nego ostale . Mislim da nas netko hakira , gdje je bobo da nas brani 8)
 
P

paor

Guest
ako to nije cijena besplatnog servera, onda bi Mario trebao priupitati na ambrelliju
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja mislim da nas nitko ne hakira dok su Google oglasi u pitanju!
 
B

Bobo

Guest
Nisam bio dva dana na forumu, i sad mi je sve normalno...

A cisto moguce da su ubacili reklame. To je normalna praksa...
 
R

Ratarko

Guest
Da ne pravim novu temu pitanje postavljam ovdje .

Alene što se dogodilo sa postom u temi Obavijest , poruke ... od jedne firme iz Križevaca koja se bavi servisiranjem traktora ?
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
mora da ju je iskorjenio :axe: :axe: :axe:
sigurno nisu htjeli platit reklamu :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
buban kaže:
mora da ju je iskorjenio :axe: :axe: :axe:
sigurno nisu htjeli platit reklamu :mrgreen:

Reklamiranje je dozvoljeno ukoliko se ne pretjeruje ... mislim na spamanje i slično .
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Ratarko kaže:
buban kaže:
mora da ju je iskorjenio :axe: :axe: :axe:
sigurno nisu htjeli platit reklamu :mrgreen:

Reklamiranje je dozvoljeno ukoliko se ne pretjeruje ... mislim na spamanje i slično .
samo se salim :mrgreen:
nego vidis i ja sam primjetio da je nestao onaj video 539 s prednjim utovarivacem sto ga je mario stavio u imt temi
 
R

Ratarko

Guest
Vidio sam , možda je član Imbra sam izbrisao jer vidim da sada ima nula postova .
Ništa onda , čekam ga da se ponovo javi 8)
 
Na vrh