• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

moze li neko mi pomoci

S

Sadzid_mma-id_

Guest
Bimbo kaže:
čuj za 25 g. da si ga držo u zamrzivaču boja bi izgubila sjaj :p nemože se tako sjaiti da nije farban,moj susjed ima mazdu 12 g.nikad farbana garažirana cjela je izblijedila,ako si ga tako sačuvo svaka ti čast, štaće ti takav traktor šteta je da stoji prodaj to nekome ko ima posla za njega i kupi si manji barem 539 :p koliko sam primjetio promjenio si 4 gume na njemu a on za 25 g. nije zaradio ni jednu zar to nije šteta za takav traktor koji može čuda napraviti :lol: nemoj se nać uvređen moje mišljenje :p

traktor nikad nije farban uvijek je bio garaziran i vecinu vremena je bio u garazi a guma mu je jedna zadnja mijenjana i a prednje oba dvije vec sam napisao za prednje da nisu valjale...to jest istina da nije nista zaradio kad je vecinu vremena lezao...inace trator je na prodaju pa ak si zaintresiran....dodjes i uvjeris se uzivo kakva je masina.....ma neam se sta naci uvrijedjen sve je to ok sto si napisao.....a farban nije i kad ga vidis uzivo izgleda kao nov....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Sadzid_mma-id_ kaže:
petar kaže:
Koja godina je taj 577?
1984...god je....
Taj se traktor u HR nemože registrirati, jer nema zaštitnu ramu.
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
DF&Torpedo kaže:
[quote="Sadzid_mma-id_":9vb4kalt]
petar kaže:
Koja godina je taj 577?
1984...god je....
Taj se traktor u HR nemože registrirati, jer nema zaštitnu ramu.[/quote:9vb4kalt]

Ima on kabinu novu svoju orginalnu samo je skinuta i stoji u garazi....tak da to nie problem...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
zašto si skidao kabinu zbog farbanja ili :?: :?: :?: :scratch :scratch
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
Bimbo kaže:
zašto si skidao kabinu zbog farbanja ili :?: :?: :?: :scratch :scratch

kabina je odmah skinuta cim je nov kupljen zato sto je on stajao u kucnoj garazi nie mogao ulazit unutra....a kakvo farbanje kabine...nema potrebe za to....nie ni traktror farban....na njemu je sve stanje fabricko....ima i tegove orginalne....
 
T

Toyo

Guest
ljepo očuvani....moj je 84g i ima sad 1350sati i izgleda malo drugačije. na mojon ima isto malo boje motoru a ne toliko. malo mi čudno što ništa nije rjavi. ako ima toliko godina mora da rjavi. i nemoj ti gledat da na motoru nema ništa olja, ja znam za traktor 75g ima 6000 radnih sati i suh ko sahara, nema ni kapljice olja. i nikada diran! to si najbolje vidi i zna kak traktor radi. jer bosch pumpa i šobe nakon puno sati ne rade isto kao kad je novi. ako traktor ima 950 sati ovo mora radit kostatno miran tek mora da ima. naši traktori koji imaju više od 1500 sati ne rade konstatno. nije to taka stavr da traktor ne radi, on ide ali to je jedini od načina na kojeg možeš približno znato koliko je radio ako nije bio diran. ako znaš što da slušaš onda se može hitro to ugotovit. jer nakon 1500-2000 sati u šobama i pumpi padne pritisak za 5-10%. i onda se zna koliko je traktor radio.
ljep pozdrav
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
nemoze se gledat traktor po gumam koliko je sati preso tj. koliko je star, pa kod mene na tomu vinkovicu sve cetri savine gume su bile na njemu do skora guma je jos dobra sara i ripna ko da su nove niamlo nisu izlizane ali popucale sa strana,traktor je vozen i po sum iali nikad da ga je grana nabila i slicno nego sam od sebe,sad ima samo jednu njegovu orginal naprijed a i ona je pri kraju...................
inace ovaj imt je zadaja stvarno mi se svidja ex da je moj,i da ima prednju vucu jer je kod men brdovito,a z asume misli mda je idelan jer mu tu i netreba prednja vuca tolik je rmu je prednji kraj stalno u zraku,a ako je na ti stari mprednja vuca automatsak nem neke koristi od nje,jer mi najvise treba kad idem u rikverc jer tako prilazim balvanu,kad ga zakacim traktor se digne i pici,a svim ostali msitucaijama mos ga kocnicama upravljati..........
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
buduči da se ovdije govori samo o 577...anema svoju posebnu temu pa da upitam...zašto ih prati glas da "nemaju brenze" ili da su im slabe...molio bih upučene da mi pojasne taj problem sa brenzama i dasli je to samo priča ili ima tu istine
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Il se zamaste od ulja ili štekaju od vode .........
Da se to riješiti ali im treba malo posvetiti pažnje i koju sitnu preinaku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ubaci se još jedan feder da lakše vrača ploče, a kuglice i njihovi dosjedi se namažu medveđom mašču.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
sve mi jasno samo mi je problem jer kod mene nema medvijeda, tnx:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh