• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

moze li neko mi pomoci

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Opa, dobro je opran, iako kod mjenjača ti je malo promaklo ;)
Ček, na satu piše 55 ili se ja varam?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kak god al on nema 950h.
na susedovom nisu i jesu tak izlizane papučice a ima 6000h.
 
B

Bobo

Guest
Ovaj ima 950 sati od generalke i to je MOZDA... pod i papucice izlizane do zla boga, zadnje gume drugacije... Farbaj ti nekog drugoga, ali je taj 950 sati napravio davnih dana...
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
petar kaže:
Opa, dobro je opran, iako kod mjenjača ti je malo promaklo ;)
Ček, na satu piše 55 ili se ja varam?

pa opran je samo 2 puta ako vjerujes u 25 godina koliko je star a kdo mjenjaca se to isprlja kad sipas ulje ili nes znas kako vec ide....nije na satu pise 950....a stvarno nije nista radio....
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
daniels kaže:
kak god al on nema 950h.
na susedovom nisu i jesu tak izlizane papučice a ima 6000h.
stvarno smijesno aj daj sliku tog imt 577 pa da uporedimo spram ovog koji nikad nije nista radjen...i radio je samo 950 sati...dodji pa vidi pa ces se uvjerit u kakvom je stanju traktor....
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
Bobo kaže:
Ovaj ima 950 sati od generalke i to je MOZDA... pod i papucice izlizane do zla boga, zadnje gume drugacije... Farbaj ti nekog drugoga, ali je taj 950 sati napravio davnih dana...


nema potrebe nikog farbat...nema tu se sve vidi na slikama a vjeruj da je radio samo 950 sati....a u njegov motor jos nije nista dirano niti ima potrebe kad ima snagu kao i nov...a za gumu guma je morala se zamijenit orginalna osla iznutra pa sjekla slauf a inace nebi je mjenjao...i jednom smo je cak popravljali fleka iznutra al nije pomoglo.....
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
kloki kaže:
nema servo

naravno da ima servo kako bi takav volan bio tezak bez serva....ko ti to kaze da nema serva....samo neke starije tipe imt 577 nemaju servo...ovaj ima servo volan....
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
dosta ti je opala boja s motora za 950 rh. :scratch moj 560 ima 12000 s generalkom nikad bojan i ima više boje na motoru :p
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Kao što sam reko, dobro je opran, iako ne detaljno. A koliko se strugalo pod visokim pritiskom vidi se po boji koja je na svim izbočenjima nestala..

Ja na U imam org. gume sve 4, 2500th, sve radi od šume do transporta, a mali je 80g, 1200h isto org. sve 4gume, a puno asfalta. Sad ih po malo stižu godine, ali rifne imaju dobre. Tako da neznam kako ti imaš mijenjane gume a tako malo sati. Ok za zadnje, u šumi se prosijeku i sl. pizd. ali prednje nenajeb.. osim u transportu asfaltom.

Dakle sigurno ima dosta sati.
 
B

Bobo

Guest
Sadzid_mma-id_ kaže:
kloki kaže:
nema servo

naravno da ima servo kako bi takav volan bio tezak bez serva....ko ti to kaze da nema serva....samo neke starije tipe imt 577 nemaju servo...ovaj ima servo volan....


Ovi traktori imaju doslovce servo (u narodu poznato kao poluhidraulicni volan)... dakle, traktor ima i dalje puz volana, ali je on spojen na hidraulicni cilindar koji potpomaze skretanje. Isti sistem kao i na starijim zetorima. Dakle servo, kao na autu, a ne hidraulicni volan...
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
Bimbo kaže:
dosta ti je opala boja s motora za 950 rh. :scratch moj 560 ima 12000 s generalkom nikad bojan i ima više boje na motoru :p

ma boja kao boja nije nes na motoru mora opast vremenom i ovaj traktor nije bojan...nikad....samo je 2 puta opran u 25 god koliko je star....
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
petar kaže:
Kao što sam reko, dobro je opran, iako ne detaljno. A koliko se strugalo pod visokim pritiskom vidi se po boji koja je na svim izbočenjima nestala..

Ja na U imam org. gume sve 4, 2500th, sve radi od šume do transporta, a mali je 80g, 1200h isto org. sve 4gume, a puno asfalta. Sad ih po malo stižu godine, ali rifne imaju dobre. Tako da neznam kako ti imaš mijenjane gume a tako malo sati. Ok za zadnje, u šumi se prosijeku i sl. pizd. ali prednje nenajeb.. osim u transportu asfaltom.

Dakle sigurno ima dosta sati.


heheeee...smijesno stvarno a da te nesto pitam traktor ovog godista da li si vidio sacuvanijeg od ovoga....eh da ti kazem za prednje njegove gume org imale su samo 4 plate tako da su se stalno probijale tak da se moralo zamijenit inace imaju extra dobru saru al malo plata....a zadnja guma je zamijenjena ne zbog lose sare nego jednostavno iznutra osla stvarno cudno....ovaj traktor nema puno sati....i ovaj traktor nije nesto lickan pa da se to vidi inace je opran prije 4 godine a ja ga slikao prije par mjeseci sad u zimi tak da nije opran pa da nema ulja na motoru....
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Bobo kaže:
Sadzid_mma-id_ kaže:
kloki kaže:
nema servo

naravno da ima servo kako bi takav volan bio tezak bez serva....ko ti to kaze da nema serva....samo neke starije tipe imt 577 nemaju servo...ovaj ima servo volan....


Ovi traktori imaju doslovce servo (u narodu poznato kao poluhidraulicni volan)... dakle, traktor ima i dalje puz volana, ali je on spojen na hidraulicni cilindar koji potpomaze skretanje. Isti sistem kao i na starijim zetorima. Dakle servo, kao na autu, a ne hidraulicni volan...


to me je i prevarilio ima taj stari sistem sa klipom sa strane
 
S

Sadzid_mma-id_

Guest
Bobo kaže:
Sadzid_mma-id_ kaže:
kloki kaže:
nema servo

naravno da ima servo kako bi takav volan bio tezak bez serva....ko ti to kaze da nema serva....samo neke starije tipe imt 577 nemaju servo...ovaj ima servo volan....


Ovi traktori imaju doslovce servo (u narodu poznato kao poluhidraulicni volan)... dakle, traktor ima i dalje puz volana, ali je on spojen na hidraulicni cilindar koji potpomaze skretanje. Isti sistem kao i na starijim zetorima. Dakle servo, kao na autu, a ne hidraulicni volan...


eh jest to Bobo ima volan servo preko puza al sluzi dobro...tako da nema belaja
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
čuj za 25 g. da si ga držo u zamrzivaču boja bi izgubila sjaj :p nemože se tako sjaiti da nije farban,moj susjed ima mazdu 12 g.nikad farbana garažirana cjela je izblijedila,ako si ga tako sačuvo svaka ti čast, štaće ti takav traktor šteta je da stoji prodaj to nekome ko ima posla za njega i kupi si manji barem 539 :p koliko sam primjetio promjenio si 4 gume na njemu a on za 25 g. nije zaradio ni jednu zar to nije šteta za takav traktor koji može čuda napraviti :lol: nemoj se nać uvređen moje mišljenje :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh