• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Može li uredništvo čitati naše PP

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

idiot

Guest
može li mi netko odgovoriti
kako je moguće da netko od šefova na forumu , može ili smije čitati naše PP ,dakle privatna poruka između članova foruma uopće nije privatna, nego je svatko od neznam administratora ili moderatora može čitati

pojam privatno bi ipak trebao nesto značiti
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Re: OSTALA PITANJA

može li mi netko odgovoriti
kako je moguće da netko od šefova na forumu , može ili smije čitati naše PP ,dakle privatna poruka između članova foruma uopće nije privatna, nego je svatko od neznam administratora ili moderatora može čitati

pojam privatno bi ipak trebao nesto značiti

Bok ilegalac, nemam pojma o čemu pričaš, nitko ne može čitati privatne poruke članova, naprosto ne postoji takva opcija u softveru koji koristimo.
A o tvojoj duploj prijavi nastavljamo preko PP.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Re: OSTALA PITANJA

Nemamo tu mogučnost ( a da i imamo. ko bi te silne poruke koje prođu iza kulisa prolistal), čak nemamo mogučnost vidjeti ni ko je koliko primil ili poslal pp-a. Još uvjek vjerujem da bi ta informacija bila korisna.

Za one koji misle da ipak imamo, samo upozorenje, nek se onda pripaze i na ostalim forumima.
Sigurno je i ondje onda tak
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: OSTALA PITANJA

Još jednom da pitam od kuda tebi opće ta idea da mi možemo ulaziti u tuđe privatne poruke???
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Re: OSTALA PITANJA

Bok ilegalac, nemam pojma o čemu pričaš, nitko ne može čitati privatne poruke članova, naprosto ne postoji takva opcija u softveru koji koristimo.
A o tvojoj duploj prijavi nastavljamo preko PP.
nije u redu još i lagati
uostalom kako ste me otkrili
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Re: OSTALA PITANJA

Ti si ustvari samo ljubomorno znatiželjan kako mi detektujemo IP adrese i to ti nije jasno
Otkrili smo te lako , da ti kažemo kako nebi nam vjerovao
A za otvaranje duplog naloga pretpostavljam da znaš koje su mjere
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: OSTALA PITANJA

Nemože se nitko provuči više na ovaj forum a da mi to neznamo!!!
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Re: OSTALA PITANJA

Ti si ustvari samo ljubomorno znatiželjan kako mi detektujemo IP adrese i to ti nije jasno
Otkrili smo te lako , da ti kažemo kako nebi nam vjerovao
A za otvaranje duplog naloga pretpostavljam da znaš koje su mjere

savo znas kako mi svejedno, samo sam htio da ljudi znaju
Sretan Uskrs
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: OSTALA PITANJA

Nekužim samo čemu drugi profil ako ti ovaj uredno radi, pa ne vidim da si bil baniran??

Sretan Uskrs!!!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: OSTALA PITANJA

Nemože se nitko provuči više na ovaj forum a da mi to neznamo!!!

Šanana drag si decko ali si u velikoj zabludi,,,
moze se napraviti i mnogo vise nego ti mozes zamisliti,,,

I svatko tko ima pristup bazi moze citati i privatne poruke, garantiram,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: OSTALA PITANJA

Hehehe...pazi ovo drag si dečko... :D:
A fala :)

Neču ja ulaziti u dublju informatiku, zgubil sam volju za to odma posle srednje, može se svašta naravno, što nebi moglo!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Re: OSTALA PITANJA

@ilegalac, ovo je suludo, izmisliš teoriju bez ikakvih dokaza i zahtijevaš da dokažemo da smo nevini. Imaš opomenu zbog otvaranja duplih računa.

@Bobić, kakvoj bazi? Kako bi mi to čitali poruke? Zašto bi ih čitali?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: OSTALA PITANJA

@Bobić, kakvoj bazi? Kako bi mi to čitali poruke? Zašto bi ih čitali?

Kakvoj bazi?
forumskoj sa servera,,,
govorim o onoj ciji backup cesto radis, pretpostavljam,,,

Kako bi mi to čitali poruke?
Ima vise nacina, da ne objasnjavam jer oboje znamo na koje se sve nacine to moze raditi,,,

Zašto bi ih čitali?
Jesam li ja igdje rekao da citate?
Ono sto sam rekao je da se moze i iza toga stojim,,,
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Re: OSTALA PITANJA

Aha, pa naravno da je sve moguće, čak i da prisluškujemo članove. I to je sigurno tehnički moguće ako uredništvo foruma ima sredstva i resurse za takve akcije. Dakle pretpostavka je da netko od admina ili moderatora koristi neki dodatni softver kako bi se spojio na serversku bazu i čitao privatne poruke članova?
To se čini kao izvjesna pretpostavka?

Dakle nije dovoljno da kažemo "ne čovjeće, mi to ne radimo"? Na to dobijemo odgovor "lažete"...i nikom ništa. :(y):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: OSTALA PITANJA

Zaja pravis se grbav, al' ok ako to tebe veseli samo nastavi,,,
bio sam admin na vBulletinu davno davno prije i znam o cemu govorim,,,
isto tako jako dobro znas da je spajanje na serversku bazu rutinska stvar svakog admina, svakog iole ozbiljnijeg foruma i da to cini gotovo svakodnevno kako bi napravio redoviti backup,,,
isto tako jako dobro znas da za to netreba nikakav spijunski softver jer primjerice filezilla ili neki drugi ftp klijent je osnovno oruzje (citaj sredstvo) svakog admina,,,

Uz to ja niti jednom rijecju nisam rekao da ti lazes i da citas privatne poruke ali ne govoris istinu ako tvrdis da ne postoji mogucnost da procitas privatne poruke,,,
a ti ako mislis da me treba kazniti slobodno me kazni, bit ce to prvi i zadnji put kao i na svakom forumu do sad,,,

@ilegalac i ostali, postoji toliko drugih nacina za "sigurniju" i laksu komunikaciju da je to cudo jedno i ne vidim razloga zasto uopce koristiti privatne poruke ako mislis da ti je na taj nacin povrijeđena privatnost,,,
mada totalne privatnosti nigdje nema,,,
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Re: OSTALA PITANJA

Zaja pravis se grbav, al' ok ako to tebe veseli samo nastavi,,,
bio sam admin na vBulletinu davno davno prije i znam o cemu govorim,,,
isto tako jako dobro znas da je spajanje na serversku bazu rutinska stvar svakog admina, svakog iole ozbiljnijeg foruma i da to cini gotovo svakodnevno kako bi napravio redoviti backup,,,
isto tako jako dobro znas da za to netreba nikakav spijunski softver jer primjerice filezilla ili neki drugi ftp klijent je osnovno oruzje (citaj sredstvo) svakog admina,,,

Uz to ja niti jednom rijecju nisam rekao da ti lazes i da citas privatne poruke ali ne govoris istinu ako tvrdis da ne postoji mogucnost da procitas privatne poruke,,,
Tako možemo do sutra, ne postoji mogućnost čitanja privatnih poruka u softveru koji koristimo, a postoji li mogućnost na nekom drugom nivou, pa naravno da postoji. I ne samo za čitanje PP, već i za ozbiljnije povrede privatnosti. Ako si, kako navodiš, bio admin na vBulletinu onda je prije svega red da to potvrdiš, mi jednostavno nemamo takvu opciju kao uredništvo foruma.
Sve ostalo su kemije, ja se ne spajam na bazu nikako, niti sam se ikad spajao, a specijalno ne "gotovo svakodnevno".
Site se nalazi na PLUS serverima i redovno rade backup, automatski, bez moje intervencije na bilo koji način.
Filezillu koristim za editiranje predloška dizajna vBulletina, ali ne znam kako bi čitao PP poruke s ftp klijentom.

Ne moramo više o tome, spamamo važnu temu.

Dakle ja sam konkretno odgovorio na pitanje člana zašto čitamo PP članova. Ne čitamo, nemamo tu opciju, nikad nismo čitali, nikad nećemo čitati. I mislim da je sve jasno po tom pitanju, dao sam konkretan i pošten odgovor, ostaje samo nejasno zašto član koji čak ilegalno otvara dupli profil, mrtav hladan, kaže da lažemo.
I sad po nekoj logici ja bi trebao tražiti dokaz ili bi član trebao dobit opomenu. Dokaza nema jer nije moguće da ga ima za nešto što se nije desilo, dakle ostaje opomena ili ban radi vrijeđanja uredništva.
Glupo...ne razumijem zašto... :icon_rolleyes:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: OSTALA PITANJA

Tako možemo do sutra, ne postoji mogućnost čitanja privatnih poruka u softveru koji koristimo, a postoji li mogućnost na nekom drugom nivou, pa naravno da postoji. I ne samo za čitanje PP, već i za ozbiljnije povrede privatnosti. Ako si, kako navodiš, bio admin na vBulletinu onda je prije svega red da to potvrdiš, mi jednostavno nemamo takvu opciju kao uredništvo foruma.


Ja neznam koje sve ovlasti imas kao admin i ne zelim uopce niti nagađati, ali ako imas ovasti glavnog admina onda potvrđujem da mozes raditi bilo sto na bilo kojem korisnickom profilu,,,
Sad koliko ti je toga dozvoljeno ja neznam niti me zanima,,,
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Ja neznam koje sve ovlasti imas kao admin i ne zelim uopce niti nagađati,

ali ako imas ovasti glavnog admina onda potvrđujem da mozes raditi bilo sto
na bilo kojem korisnickom profilu,,,

Sad koliko ti je toga dozvoljeno ja neznam niti me zanima,,,

Eto ja te sad ne razumjem,
kažeš da može a neznaš i ne zanima te a ujedino tvrdiš da je to tako.:icon_scratch:

ajd objasni nam i prosvjetli nas, sad me zanima.

Eto ja kao super mod sigurno nemogu čitat ničije privatne poruke, a bogme me nit ne zanimaju.
Ako netko misli da mu to netko tko je admin ili administrator to rade,
koristite svoje privatne mailove, ili mobilna komunikacija je danas đabe pa ljepo telefon u ruke i nazovite jedni druge.
da forum koristi nekoliko načina "zaštite"da se otkrije tko i odakle se pokušava registrirat sa duplim nikom, IP adresa je tu nebitna nju se vrlo lako može sakrit.
a sigurno nema veze sa time da se nekom čitaju privatne poruke.
da sigurno postoje načini da se to probije,
ali kao što je rečeno to je več viša razina IT znanja i resursa.
svaki prosječan korisnik je daleko od toga.

Dakle optužujete nas za nešto što nemožete dokazat, tvrdite nešto pa kažete da neznate.
Ja nisam Zaja pa da ču mirno gledat i razjašnjavat se u nedogled,
svaki dalji napad i takvo optuživanje uredništva najstrože ču sankcionirat.

gospodo hvala na razumjevanju.
i Sretan uskrs.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: OSTALA PITANJA

Ovo je za mene neukog seljaka SF,mada se sa time ne opterećujem tko i što se čita,općeg sam mišljenja da mi svi polako pucamo po šavovima radi ovih čuda tehnike,uopće me nije briga ako i tajna služba pregledava moje objave bilo gdje da su objavljene,evo koliko sam puta negdje komentirao recimo ovog našeg najgoreg tajkuna Todorića ,čak sam negdje i stavio ponudu da tražim ručni top sa optikom da ga skinem kada sa helikopterom doliječe u jedno lovište,pa ništa niti je tko donirao top a za muriju me zaboli sa njima sam samo službeno,moje osobno dopisivanje sa nekim sa foruma preko PP,mislim da je onakvo kakav sam u životu svaki dan,jer bože moj nismo svi isti,niti isto razmišljamo a i svatko je u drukčijoj životnoj situaciji,evo recimo od ovih trenutnih moderatora i admina na ovom forumu poznam jednog dva osobno,tako da za druge ostaje veliki???? dok se ne sretnemo licem u lice ako se to kada desi,jer kako je rečeno bezbroj puta ovaj ekran i tipkovnica su samo jedan umjetni svijet,pravi život sa svojim dobrim i lošim stvarima je vani među živim ljudima i ostalim životinjama,budite mi zdravi i pravi i SRETAN VAM USKRS SVIMA
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: OSTALA PITANJA

Neznam zakaj toliko muke oko pp-a pa sve se može danas ja čak neznam ni slike postaviti no slučajno sam bil u društvu lika i tajnih službi jedne strane drževe koji mi sa par minuta našel jednog našeg moderatora koji je skriven od nas smrtnika pratil rad foruma lik je doslovno sa jednim laptopom pred menom činil čuda i rekel da nemamo nikakvu zaštitu i brdo meni nerazumljivih riječi !
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh