• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MTD GOLD 130/96 Black ili MTECH M 175/107

G

goranP

Guest
Ovo proljeće sadim borove, nije velika površina, ali imam i veliki voćnjak, dvorište, cca 8000 m2... Uglavnom, kosim trimerom nekoliko puta godišnje, živa muka. Vidio sam Pevecovu reklamu za MTD GOLD 13096 Black 6,3 kW za 10.000 kn, MTD GOLD 175/107 Black za 11.500, te u Merkuru MTECH, M 175/107 za 10.800 (ili sličnu sa užim zahvatom). Razlika u cijeni je 1000 kn, nije baš malo, ali toliko podimim godišnje
Za početak bih češće kosio dio sa borovima (za dvije godine će površina biti daleko veća ako me punica ne izbaci:axe:).

Htio sam u stvari pitati za savjet.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Ja mislim da bi ti MTD-ac moga dat iz prve ruke informaciju,,,jer on ima ,,,sličnog,,,ako ne i istog......8)8)ako preživiš od punice,,,uzmi jačeg:mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
175/107 su, po meni, idealni strojevi. Dakle, jednaki u Merkuru kao i u Pevcu. Kupi jeftinijega ili onoga koji ti se više sviđa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
mtd ili m-teh ti je isti vrag samo druga boja....
ja sam kupio u pevecu mtd175/107 i jako sam zadovoljan njime,a kosim sa njime oko 5000 m2 svakakva terena...a da,i čistim snijeg...
razlika između slabijega i jačega je i u tome kaj slabiji ima jedan nož,a jači 2..a razliku u snazi baš i nećeš previše osjetiti...
 
G

goranP

Guest
Kupio MTD 175/107 i sada jedva čekam da naraste trava!:finga:
 
Na vrh