• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz-1025

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: Rus1025

Eto vidiš , nije teško. A ja zaradio pivu.

Ajde opet da malo nagađamo jer ne poznajem pomenuti model , za 1000 kardana sagni se ispod traktora i pogledaj trebala bi da bude jedna pločica prčvršćena vijkom tamo negdje ispod mjenjačke kutije , taj vijak se odvrne pa se onaj hepek uvrne negdje u stranu i opet osigura vijkom.
Tu bi trebao da bude jadan klasični birač (prebacivač) ali malo čudno upakovan.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Re: Rus1025

E pivo da. Jel mi vjerujes da cijeli dan obilazim oko traktora i trazim preklopku, nista ne mogu naci. Moram poslikat pa mozda netko uoci nesto..
Sto se tice tog modela mehanika je ocito ista kao 78.ali eto malo dodano finoce, zatvoreno i slozeno.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: Rus1025

Pogledaj sa donje strane mjenjača kao što rekoh , da zaradim i ćevape :biggrin::biggrin:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Sad sam se sjetio ovog, poslikat cu i postaviti u temu gdje se prebacuje 540/1000 okretaja i di se steluje klizanje kvacila na novijim modelima, to sto ste mi pomogli.
Zanima me sada spera, speru uvijek moram drzati stisnutu, jel to normalno ili bi ona morala zakvacit? Pri koristenju cuje se struganje i kao da ne hvata dobro spera, cuo sam davno da se to izvana moze pogledati i zamjeniti nesto, ocito kanđa neka, i da je to boljka da izdrzi godinu dvije al se relativno lako rijesi. Jel mi moze netko pomoc oko toga? Mokro je treba spera a ne radi kak treba. Spera je isto preko ulja, stisnes papucicu a dalje cilindar odraduje
 

Djuricigor21

Novi član
Tu od
13 Stu 2023
Poruka
1
Pozdrav, ja sam Igor Djuric iz sela Grabovca kod Obrenovca, želim da kupim traktor Belarus 1025, naisao sam na par zanimljivih primeraka traktora. Zanima me razlika izmedju kosog i ravnog mosta.. Radim oko 15 hektara zemlje, da li moze belarus sa kosim mostom da ore normalno i vuce vucnu tanjiracu 18-20 diskova i da li je imao nekih problema mehanickih koje ravan most nema.. Hvala unapred. Pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh