• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhe u kući

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
dečki kako se rješavate ovih napasnika u kući??? prije nekoliko godina smo koristili neko sredstvo sa kojim smo pošpricali štokove ulaznih vrata i prozore pa je gamad crkavala prije nego uspije uletjeti u kuću,neznam više kako se to zvalo pa ako neko ima slično riješenje pomagajte.
 
B

bosniahos

Guest
opet aktivno

Sad opet ima najezda muha.Što koristit najkvalitetnije za kuću a što za staju molim samo bezopasne materijale za ljude i stoku ako znate.
 
G

Goran81

Guest
Što se tiče bilja - lišće paradajza odbija muhe, tj. miris lišća. ;)
 
G

Goran81

Guest
Staviš svježe i dosta dugo se zadrži taj intenzivan miris, kako se posušuje i slabi miris tako stavljaš novo, dokazano rastjeruje muhe.
 
B

bosniahos

Guest
opet isto

U ova sparna vremena otkidati lišće i cile grane bilo bi loše za biljku.Kad sam pital nisam mislil na nekakvu alternativu već na sredstva koja ne štete stoci I peradi u stajama i sl. i ljudima u njihovim nastambama.Goran 81 dal si ti onaj Goran preko pruge na ljevoj strani, Goran Č.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
najučinkovitija metoda je da uhvatite muhu i otkinete joj lijevo krilo
to je 100% djelotvorno
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:lol:

zasto bas lijevo? i kako muha zna koje je lijevo a koje desno krilo? :scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
najučinkovitija metoda je da uhvatite muhu i otkinete joj lijevo krilo
to je 100% djelotvorno

najbolje je da joj sa kalibrom 30-06 odbiješ lijevu nogu,ali samo ako pucaš sa tri metra udaljenosti
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
HaH vas muče muče a mene komarci,reci ko ima veči problem..hahaha meni pikaju,nemogu spavat,ni aparati ne pomažu.ddddd znam kako vam je
 
G

Goran81

Guest
U ova sparna vremena otkidati lišće i cile grane bilo bi loše za biljku.Kad sam pital nisam mislil na nekakvu alternativu već na sredstva koja ne štete stoci I peradi u stajama i sl. i ljudima u njihovim nastambama.Goran 81 dal si ti onaj Goran preko pruge na ljevoj strani, Goran Č.
Nisam taj Goran. ;)
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
HaH vas muče muče a mene komarci,reci ko ima veči problem..hahaha meni pikaju,nemogu spavat,ni aparati ne pomažu.ddddd znam kako vam je

komarac upikne pa ode,a muhaaa,dosadna,ne odustaje
a kad drijemaš u hladovini,a ona počne po nosu,pa sam sebe zvizneš nebi li otišla,a ona opet:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh