• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Mulch folija, trake za navodnjavanje kap po kap, agril

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Pozdrav,

ako je netko zainteresiran za sljedeće neka se javi privatnom porukom;

nabavljam mulch foliju, agril foliju i trake za navodnjavanje kap po kap.

Karakteristike sljedeće;

MULCH
crna boja
180 mikrona
širina 1 metar
standardno dolazi s jednim redom rupa; do pet redova rupa je u istoj cijeni, promjer i razmak rupa po želji
cijena: 0.41 kn / m2

AGRIL
18 grama
širina i dužina bale može po dogovoru
cijena: 0,49 kn / m2

KAP PO KAP
8 mil (debljina 0.2 milimetra) znači ne 6 mil (0.15 mm) kao što je kod nas standardno u ponudi.
razmak rupa 10,20,30 cm odnosno po želji
cijena: 0,39 kn / metar

radi se o narudžbi koja bi išla krajem 1 mjeseca, a roba bi došla početkom 3eg.

lp
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jesu ti to cijene sa PDV-om?
Imaš li malč od 120?
Čiji je malč?
Čija je kpk?Koja je dužina koluta?
Može li biti isporuka ranije,nemogu si dozvoliti nabavku u zadnji čas.
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
sa PDV-om, R1 račun da.

Sve kombinacije su u igri, ali za neke bitnije promjene tipa ne želim mulch 180 mikrona nego 200 ili ne želim širinu metar nego 120 cm mora biti količina od cca minimalno 200 kila.

roba se naručuje i radi po narudžbi, zato i treba 40ak dana.

Veće količine naručujem sebi za proizvodnju pa sam stavio info ovdje ako ima još zainteresiranih i cijena odgovara da ih uključim u narudžbu.

ozbiljno zainteresirani mogu mi se javiti privat porukom, pa ćemo razmjeniti brojeve i dogovoriti se.
Ponavljam, narudžba ide krajem 1 mjeseca, a roba dolazi u prvoj polovici trećeg. Drugih opcija po pitanju vremena dostave nažalost nemam.

lp
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Daj mi samo reci za šta koristiš 180 mikrona foliju? Inače ja koristim cca 30 kilometara folije pa me zanima.
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Moram se ispraviti, hvala kolegi "cabage" koji je primjetio da sam pisao 180 i 200 mikronski mulch a zapravo se radi o 18 i 20 mikrona foliji.
Znači mulch ne 180 mikrona, nego 18 mikrona

lp
 

Hana1

Novi član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
27
ja sam zainteresirana za cijevi za navodnjavanje, samo moram izračunati koliko mi treba. Javim se još,hvala :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh