• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najdrazi prikljucak

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
meni brod jer se kurčim po selu :icon_weed:
malo šale xD

1456002_610455589000935_741682590_n.jpg
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ja nemogu da se odlucim izmedju

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=JjBi8jXwQ8c[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_QmkGtSmM10[/YT]

slika-391357-424e1015fa62-velika.jpg
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj najdraži priključak je traktorski viličar zato kaj se diže i diže :drink::drink:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
mislim da je svakome najdrazi onaj prikljucak koji je je postedio vlasnika u radu, plugovi to svakako nisu, jer su oni davno uvedeni u upotrebu kod nas, pa nismo ni svjesni njihove vaznosti, da nas neko natjera da kopamo rucno svakako da bi to bio br.1, : u novije vrijeme manje vise si strojevi su tu, pojavi se neki novi i ona nam bude najdrazi, tipa vilicar, prednji utovaraivac, zadnji rovokopac, roto freza umjesto tanjirace, krunjac umjesto malog krunjaca itd.itd, te su nam to najdrazi strojevi jer smo do juce muku mucili sa tim operacijama a ovi su to rijesili. Nekad je nekome dragocjen bio onaj dres ili vrsalica za psenicu, samo hocu da kazem svako vrijem nosi svoje.
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Meni osobno je najdraža roto drljača jer mi štedi u jesen za sjetvu dan rada po jutru .
Ne žulja guzica navečer poslije tanjuranja, nisam opet razbil tanjurače , nije pukel ni jedan lanac stabilizatorski , rukavci su cijeli itd - milina.:drink:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni je najdrazi prikljucak drljaca (laka).. A znate zasto? Zato sto mi se nikad nije potrgala i s njom nemas nikakvih briga.. A ovi ostali strojevi, svaki mi je bar jednom u zivotu pravio probleme i podigao mi tlak na 200.. :icon_lol: Npr. sa balirkom sam sa 13 godina poceo zaradivati svoje vlastite pare ali nije mi to najdrazi stroj jer nema sezone da ne moram nesto sarafiti na njoj..
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
meni je laka drljaca najbezvz stroj, hehe, vrlo rijetko nadje priliku da je upotrijebim, tako da sam ju prodao, mijenja je RD
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
kak se ti to voziš onda ak ti je puklo,nije ni meni na lakoj ništ puklo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Nikad mi lanac nije pukel, a cijele godine stoji vani pod oblacima.. ja ju dosta koristim, s njom zatvaram zimsku brazdu, a i idem zadnji prolaz prije sjetve kukuruza sa njom.. A dobra je i za drljanje krticnjaka po livadama, samo jednu drvenu gredu uglavis iza da poravna sto zubci rastrgaju..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
upravo je i kod mene tak al ja na livadi ne stavljam gredu
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
kak se ti to voziš onda ak ti je puklo,nije ni meni na lakoj ništ puklo

nije meni ništ puklo dok se vozim , ali se lomovi događaju dok se drlja . Srećom nje mi završila pod gumom jer gledam i otraga .:icon_mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nije jedini,moj frend je gumu zbušil tak,neznam na koju foru
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
E vidis, ja bas te prikljucke koje nemam a trebaju mi, mrzim. Zato jer ih moram kupiti.. :(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh