• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naše kućne radionice

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Ne takve.
One kakve su na slici.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Onakva (videl sam i kod tebe u kancelariji takvu peč) za mene nisu kraljice peči jer imaju šamota u sebi.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,927
Bušilica je jako stara.. Možda i 50 godina, al uz ovaj dodatni prijenos kaj sam joj dodao bušim fi 30 bez brige.

Ja isto kurim dolje, jer ak ju napunim i probam odzgor onda se dimi jako.
A dok se razgori onda je i gornja tabla crvena i dio rora 😃😃
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tak je😉po putu do apoteka navrnem kod nekoga ak mi je usput, a doma nemrem biti bez lupoceta, maxflu, koldrex, septolete i kaj ja znam čega, više ni sam neznam kaj mi pomaže a kaj ne.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,343
Dobro bi došli zvučnici malo poveći i nekoliko komada pa onda nemorš čistit špenu po garaži već je samo poskidaš sa zvučnika.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,838
Jel ima možda ko u radioni u plafonu zvučnike kakve?
Ja gledam da bi stavil 4komada ovakva.
Jel ima neko iskustva sa ugradbenim zvučnicima?
U jebate!
Ugradio bi 2000ikusur kuna u plafonu?
Hoće li izdržati?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni još ostalo par dana da sve zatvorim u knauf i vunu ali evo nikak i nikak niš ne stignem, a baš si bi htel to složit.
Da mogu sve posložit kak spada, police, alat, bušilice stolne i da imam neki red.
Ali kaj mi znači bolovanje kad niš nemrem.









 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ove dvije samo za kolegu Savorisa, i još pokojeg ljubitelja ruskih traktora...sitnice koje život znače, pogotovo usred sezone...
P5110064.JPG P5110065.JPG
 

Najnoviji postovi

Na vrh