• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Navodnjavanje povrća

• Temu pokrenuo dalmatino
  • Datum prvog posta
D

dalmatino

Guest
Otvaram ovu temu kako bi razmijenili mišljenja i iskustva o navodnjavanju povrća. A kakvo je počelo, izgleda da će i ovu godinu biti neophodno.

D

dalmatino

Guest
Dali netko koristi Lay Flat crijeva. Moram promjeniti okiten cijevi fi 50, koje sam do sada koristi. Što je po vama bolje, Okiten ili Lay Flat. Kolika je cijena Lay Flata?

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ja sam ih ogledao malo no nisam ništa ozbiljno razmišljao. I dalje se držim okitena, moram i sad kupiti 300 metara.

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
lip pozdrav poljoprivrednici,,evo u planu je pravljenja sustava za navodnjavanje na otovorenoj njivi i zanimaju mu neke cijene cijevi rasprskivača,,, ako netko ima volje pomoci neka mi kaze neke osnovne podatke i cijene,,, da ne reklamiramo firme molio bi sve preko PP hvala puno,,, nadam se da ima dobrih ljudi heheh zivjeli :supz:

Najnoviji postovi

Na vrh