• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ne vidim poslane privatne poruke

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Pozdrav

Ne prikazuju mi se nigdje privatne poruke koje sam poslao drugim forumašima, a njihove uredno nalazim u mapi ulazna pošta.
Da li je to normalno ili kod mene nešto ne valja?

Željac
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Pozdrav

Ne prikazuju mi se nigdje privatne poruke koje sam poslao drugim forumašima, a njihove uredno nalazim u mapi ulazna pošta.
Da li je to normalno ili kod mene nešto ne valja?

Željac

kad si u porukama, lijevo klikneš na privatne poruke ( tamniji dio - iznad) i pojavit če ti se padajući izbornik di imaš
ulazna mapa
poslano
itd...

klik na posalno
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Trebaš prilikom pisanja poruke označit i da ti sačuva poslatu poruku.

Po defaultu se automatsko ne spremaju u arhivu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Pozdrav

Ne prikazuju mi se nigdje privatne poruke koje sam poslao drugim forumašima, a njihove uredno nalazim u mapi ulazna pošta.
Da li je to normalno ili kod mene nešto ne valja?

Željac

odi u korisničku ploču
uredi opcije...
obavjesti o porukama---privatne poruke..
i potvrdi]Spremi kopiju poslanih poruka u direktorij PoslanoI[/I]..i spremi promjene...
 

Najnoviji postovi

Na vrh