• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nesiguran ishod trenutnog ministra poljoprivrede (Pada vlada ( ??? ) vol2. )

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Teta Jo, jel ste prodavali danas na sajmu? Bila je u posjeti Sdp delegacija, Mladen, Boška i Željko!

A sam pojela jedan fornet sa čokoladom.
A imam i penkalu i upaljač, hehe....

Ups - a kaj bum sad - a ne pušim!.:icon_scratch: :icon_razz:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A sam pojela jedan fornet sa čokoladom.
A imam i penkalu i upaljač, hehe....

Ups - a kaj bum sad - a ne pušim!.:icon_scratch: :icon_razz:
Znači bez obzira na stranku Vi se držite one stare; gdje daju uzmi, gdje bijeju beži?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
dugo se johabica zadržala u plasteniku


Ovaj čas sam ušla - večera od ručka - okupana još nisam.
Materemi ak se nebum ubacila u politiku - doručak, ručak, večera redovito, službeni mob i naknada za odvojeni život.
:icon_scratch: hm....uvijek sam se pitala, nekad, kad mi je muž bil zaposlen, bio na terenu, dobival je tu naknadu za odvojeni život uz plaću. Za kaj se ta naknada koristila? Ono - odvojeni život, nema seksa, jel to da si mogel kupiti negdi usput?
A ja? Meni nisu dali ništ, bem ti takvu firmu, kaj ja nisam živjela odvojeno? :icon_scratch:.


Znači bez obzira na stranku Vi se držite one stare; gdje daju uzmi, gdje bijeju beži?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bandić bu i dalje šerif u Zg, Kerum bu dobil Split, Matija pomel konkurenciju u Međimurju, Čehok i Čačić uskrsnuli iz mrtvih, a narod bu i dalje gutal gov... na kao i do sad! Oni bi svi od prvog do zadnjeg morali nositi za vrijeme izbora oko vrata tablu sa natpisom; Nama bu bolje, vama bu iste zato glasajte za lopuže čiste!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bandić bu i dalje šerif u Zg, Kerum bu dobil Split, Matija pomel konkurenciju u Međimurju, Čehok i Čačić uskrsnuli iz mrtvih, a narod bu i dalje gutal gov... na kao i do sad! Oni bi svi od prvog do zadnjeg morali nositi za vrijeme izbora oko vrata tablu sa natpisom; Nama bu bolje, vama bu iste zato glasajte za lopuže čiste!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mali update-

Zamislite Todorića kao ministra financija,njegov Agrokor kao tvrtku od posebnog državnog interesa, i njega kako gura zakon kojim bi spriječio uplitanje državnih institucija kad je u pitanju isplata subvencija- njemu samome. Zvuči nemoguće?

Upravo to se dogodilo u Češkoj, Andrej Babiš,najbogatiji čovjek u državi,ministar financija i vlasnik Agroferta,najveće kompanije s 34 000 zaposlenih,pokušao progurati lex Babiš,nakon čega bi država bila njegova,međutim,otkriva se da je izbjegao platiti ogromnu svotu poreza.

Sve skoro isto kao i kod nas,samo što je tamo pala vlada,mi nismo bili u stanju to izvesti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh