• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland 110-90

I

Ivanfa

Guest
Kakva su vam iskustva i kolika bi bila cijena jednog takvog polovnog? Star 4 god. i ima 3000rh. Dobar je i očuvan.
Ne prodajem ja, ali bi rado kupio... :scratch
 
I

Ivanfa

Guest
Hvala na linku, lijepe cijene :cry: , no možda budem bolje sreće. javit ću šta bude od toga.
Ja bih ga koristio za rivati snježni plug, ralicu, manje kao poljoprivredni više kao komunalni i sa malčerom.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
kod nas u Brodskoj Posavini(vodoprivreda)imaju new holland-e 110-90 i fiatagri-e 110-90 i super su zadovoljni sa njima,a prije otprilike 2 god stari radnici su dobili YTO traktore,a mladi su sjeli u njiheve NH i fiate.ovi što sada rade na YTO traktorima plaču za svojim starim traktorima jer su navodno bili puno udobniji i manje su se kvarili,a ni jedan NH nema ispod 10000h,dok za starije fiate pričaju da imaju možda i preko 20000h.traktori inače rade samo sa malčerima.
 
I

Ivanfa

Guest
Čeka se otvaranje ponuda. :roll:
Ovo što si napisao su jako lijepe i vrijedne informacije. A i na oko je lijep.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
i meni se isto sviđa NH-clasic,i sigurno je jako dobar kad su ga proizvodili tolike godine.
 
T

tomonh

Guest
Jučer da pajonirovom predavanju sjedil sam sa čovjekom koji ga ima,veli da ga neda za ništa,da bude probal otiči kupit još jednog u italiju
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
josip123 kaže:
kod nas u Brodskoj Posavini(vodoprivreda)imaju new holland-e 110-90 i fiatagri-e 110-90 i super su zadovoljni sa njima,a prije otprilike 2 god stari radnici su dobili YTO traktore,a mladi su sjeli u njiheve NH i fiate.ovi što sada rade na YTO traktorima plaču za svojim starim traktorima jer su navodno bili puno udobniji i manje su se kvarili,a ni jedan NH nema ispod 10000h,dok za starije fiate pričaju da imaju možda i preko 20000h.traktori inače rade samo sa malčerima.
Rođo radi u vodoprivredi na NH 110-90, kaže da je to stroj fantastičan..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
možda su zaboravili još jednu nulu dodati da bude 28000 al 2800 teško :lol:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pa možda čovjeku hitno trebaju novci pa ga daje za male pare ili možda nije ispravan :scratch :scratch :scratch :scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
mislim da je prije zaboravljen broj 1,po toj logici bi koštao 12800 što bi bila stvarno realna cijena iako su mu u njemačkoj cijene daleko veće,a možda je i nekakva šala na račun kolege.
bole kaže:
pa možda čovjeku hitno trebaju novci pa ga daje za male pare ili možda nije ispravan :scratch :scratch :scratch :scratch
ma da je neznam koliko neispravan za taj novac bi ga odmah kupio jer samo za felge kakve su na tom traktoru moram svakako izdvojiti oko 1000e.
 
B

Bobo

Guest
MUĆKA!!!

Imaju na njuskalu taj new holland i JCB kombinirku za 2800€ fiksno... Dakle, nazoves 098 broj, i onda ti "tajnica" kaze da je ona samo na centrali koja je u Zg, a da se stroj nalazi u Vinkovcima, pa da zoves u filijalu Slavonski brod na broj 060...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bobo kaže:
MUĆKA!!!

Imaju na njuskalu taj new holland i JCB kombinirku za 2800€ fiksno... Dakle, nazoves 098 broj, i onda ti "tajnica" kaze da je ona samo na centrali koja je u Zg, a da se stroj nalazi u Vinkovcima, pa da zoves u filijalu Slavonski brod na broj 060...
dakle tako nas zaj...Bobo ti si već zvao pa znaš ili :scratch :scratch :scratch
 
B

Bobo

Guest
Jos davnih dana sam zvao cim je ona kombinirka izasla na njuskalu, nazovem 095 broj, i prica se odvijala jednako kako sam objasnio...

Znao sam da je pre dobro da bi bilo istinito, al da nisam nazvao, bilo bi mi zao.

Na njuskalu se isti strojevi pojavljuju iz dana u dan, a s njuskala im se oglasi brisu. Svaki put drugo korisnicko ime, druga lokacija, isti broj mobitela isti strojevi po istim cjenama na razlicitim lokacijama...

Pratim njuskalo redovno i znam za te stvari.
 

Najnoviji postovi

Na vrh