• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland Shangai

V

vedo

Guest
Šta mislite o ovom traktoru??
dsc00141rx.jpg


Ako vas interesuju karakteristike javite :mrgreen: :mrgreen:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
vidim da su tegovi kao na fiatu,mislim da bi to mogla da bude još jedna loša kopija.
 
B

Bobo

Guest
Nista new holland. Kinezi su na eurowolfove ljepili new holland naljepnice dok im NH nije sudskim putem zaljepio lijepu kaznu, pa su morali prestati... Imam negdje i sliku s tractorpoola takvog "New holland" traktora koji je u biti kinez lose kvalitete s naljepnicom NH i nista vise...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
iz moje firme stalno su dvojica u jednom pogonu u kini koji je kupio gazda da bi obučavali kineze pa nedavno sam pričao sa kolegom koji je došao kući odande i kaže da bi oni mogli super da rade ali neće zbog malih plaća,čak se dešava da namjerno pokvare neke stvari u proizvodnji.poslije takvog razgovora sa njim ja više stvarno ne mogu da vjerujem u kineski posao,a kamoli da kupim traktor od njih.
 
V

vedo

Guest
Osim ovog traktora imam neke prospekte od europarda,no čuo sam za neke traktore YTO,da li su oni kinezi
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
vedo kaže:
Osim ovog traktora imam neke prospekte od europarda,no čuo sam za neke traktore YTO,da li su oni kinezi
yto ti je kinez navodno rađen po fiat licenci
 
V

vedo

Guest
josip123 kaže:
mislim da ipak treba izbjgavati traktore proizvedene u kini.

upravu si.U njihovim prospektima piše da imaju niske i udobne kabine,te da je sve na dohvat ruke :mrgreen: :mrgreen:
 
N

nikolaindjija

Guest
Dali ih neko ima,mene licno zanima 704 kod nas u Srbiji dodje nesto oko 14000€
 

Najnoviji postovi

Na vrh