• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Svaka čast na prinovi😀.
Koja je razlika između tog Dynamic i Autocomand? Ili je to sve jedno te isto ?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Svaka čast na prinovi😀.
Koja je razlika između tog Dynamic i Autocomand? Ili je to sve jedno te isto ?
Hvala.
Poslije dynamica je autocomannd.
Dynamic je DSG mjenjač dupla spojka.
Nevjerojatna razlika između electrocomanda recimo kojeg sam imao, puno ljepše šalta , uglađenije , bez trzaja ikakvih , mjenjač ima 3 grupe po 8 brzina.

Bogami lijep stroj. Jel mu 155 ks max snaga ili ?
Da , 155 ks mu je max snaga.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Jel to najjači T6 ili ima jači?
Ne ulazim u financije ili potrebe al kolka je razlika u cijenu između najslabijeg T7 i toga?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Ima i jačih T6 - 160 i 180 model
Neznam koja je razlika u cijeni , nisam se raspitival jer nemam potrebe nit ču imat za t7 modelom.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Jel to najjači T6 ili ima jači?
Ne ulazim u financije ili potrebe al kolka je razlika u cijenu između najslabijeg T7 i toga?
Recimo t7.165s je jeftiniji od ovih t6. Slabija oprema, 'obicni' RC mjenjac, no jaci je i masivniji. Ali ovisi sta kome treba.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa zato sam pitao,al naravno čovjek zna kaj mu treba. I taj T6 je 4 cilindra?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Napravi se malo sad važan pa onak malo po selu sim tam, pa šaltaj svaku brzinu da se čuje, ak te ko gleda malo onak sa međugasom. Onda ak stigneš otpeljaj se malo do doktora, pa do dućama, pa na mešu 😉budi malo gizdav🍺
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Umijeće, stisnut gumb i udari si sam međugas haha. To mi je krivo što moj nema kad je 2002.
 

Najnoviji postovi

Na vrh