• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Mijenjan je damper,znači traktor ide na pola kod zvona ko da se mijenja lamela, al to nije lamela nego ublaživač kod promjene smjera napred-nazad. Dosta mi je cukao kod puštanja kumpluga i mijenjanja smjera i to je bilo krivo, opruge više nisu imale svoju svrhu nego je dolazilo do udarca kod šaltanja. Odma je zamijenjen semering na radilici i na osovini od spojničke od strane mijenjača. Svaka čast za servisera koji je to sve sam odradio od 9 do 5 i još je napunio klimu i ozračio kočnice. I do sad opće nisam znao da imam i napred kočnice već sam mislio da koči preko prednjeg pogona al sad znam da koči i prek jednog i drugog.

To izgleda ovak
 

Prilozi

  • Screenshot_20210326-022236_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210326-022236_Samsung Internet.jpg
    24.3 KB · Pregleda: 24

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Znači Davor dolazi tak doma na popravke? Jel se dugo čeka na red?
Dobro je znati za kvalitetnog majstora, lokalni su bazirani na IMT i Zetor.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Kolko ti je plina išlo u klimu?
Kilu i 100 grama.
Znači Davor dolazi tak doma na popravke? Jel se dugo čeka na red?
Dobro je znati za kvalitetnog majstora, lokalni su bazirani na IMT i Zetor.
Da,on samo po terenu ide,doma niš ne radi,u kombiju ima sve. A čeka se između 7 i 10 dana,e sad da mi je nekaj hitno nadam se da bi doletio ak nije neki preveliki zahvat.
 

NH115

Novi član
Tu od
8 Tra 2021
Poruka
12
Pozdrav dali zna netko na New hollandu mi se pali greška p34 šta bi mogao biti problem?
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Iskustva,mane sa ovim modelima Hollanda ima li tko ?
Konkretno zanima me mjenjač, motor znam da je dobar to bi trebao biti Iveco ili su te serije vec nesto drugo imale ?
Ovoga sam nagledao.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pozdtav,
Ima ko na forumu Nh tn75 ili 80.
Uzeo bi rabljeni traktor pa me zanima kako se ponaša malac.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
O majko mila,aj se ti drži svog krampa od seyra i ne pričaj gluposti o kojima nemaš pojma.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
623
A moj je napravljen u engleskoj, i izašli su iz eu. I što sada?????? 🙃
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pa ima neki servis u hrv da se mogu nabaviti dijelovi za nh?
 

Najnoviji postovi

Na vrh