• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Bježi od rabljenog Supersteera, skup je za popraviti.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pa ako je ok nema šta biježat, vjerovatno je razlika koliko traje na ovom malom NH, ili na vecima od 200konja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Rabljeni se najčešće prodaju kad počnu problemi. Ima puno dijelova, zglobova piksi…a dijelovi nisu jeftini.
Osim toga na nagibima se ponaša ko traktor na tri kotača (u punom anšlagu), pa uzmi u obzir i to (težište je izvan kotača).
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Obicni most ima bolcnu i dvije cahure, SS ima dvije bolcne i 4 cahure. Ukratko to je sva razlika.
Na SS mostu svi tegovi vise direktno na mostu te ne opterecuju bolcne nego samo kotace.
Pri punom ajnslagu unutarnji kotac se priblizi zadnjem te se nesto skracuje meduosovinski razmak.
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
279
Imas sam SS na proslom traktoru, tsa100, savrsenstvo! Stvoreno za male parcele! Nisam našao nikakvu manu i preprucio bi svakom. Sad mi nakon svaki traktor loše skreće :ROFLMAO:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Gde si našel te koje imaju relativno toplo svjetlo, a ne plavo?
Ili se samo tak čini na slikama?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Još dve napred na blatobrane bi mu sele samo tak.
I kakav led bar u sredinu gornjih ako ima mjesta
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Još dve napred na blatobrane bi mu sele samo tak.
I kakav led bar u sredinu gornjih ako ima mjesta
Sve sam lud prepeljavat nekakvu instalaciju dodatnu 🤦‍♂
Gde si našel te koje imaju relativno toplo svjetlo, a ne plavo?
Ili se samo tak čini na slikama?
Mislim da se samo tak čini,dosta su plave.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Mijenjan je damper,znači traktor ide na pola kod zvona ko da se mijenja lamela, al to nije lamela nego ublaživač kod promjene smjera napred-nazad. Dosta mi je cukao kod puštanja kumpluga i mijenjanja smjera i to je bilo krivo, opruge više nisu imale svoju svrhu nego je dolazilo do udarca kod šaltanja. Odma je zamijenjen semering na radilici i na osovini od spojničke od strane mijenjača. Svaka čast za servisera koji je to sve sam odradio od 9 do 5 i još je napunio klimu i ozračio kočnice. I do sad opće nisam znao da imam i napred kočnice već sam mislio da koči preko prednjeg pogona al sad znam da koči i prek jednog i drugog.

To izgleda ovak
@Charlip Dal bi htio reč kolko je bila cijena posla. Možeš na PP...
 

Mikez

Novi član
Tu od
6 Lis 2020
Poruka
10
Pozdrav forumasi.
Imam New Holland TM 190 pojavljuje se greska Ud2.
Traktor ide svaku brzinu do 18 samo nece gasa i nece preko 1200 obrtaja motora.
Ako ima neko savjet svako dobro bi doslo.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Jel zna netko za šta je ova lampica što se upalila?

U pitanju je t5.115

IMG-63ba18bf1ce604f28f4c7cbb02fa0000-V.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Pregledaj sve filtere otprilike greška sa kojom možeš raditi ali treba nači uzrok otprilike tako piše u uputstvu za T5060. Meni to svijeti radi senzora vode na filteru gorova
 

Srdjan19

Novi član
Tu od
1 Tra 2019
Poruka
8
Pozdrav moze pitanje ako iko zna imam new hollanda tm 190 radio sam samo s njim i samo se ugasio odjednom ima goriva filteri novi skidao bos pumpu nosio uredna,mjenjao senzor radilice,na zamajcu senzor svi osiguraci imaju ne znam vise sta bi moglo da bude
Ako neko zna dobro bi mi dosla ponoc
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Trebao bi mi prirucnik za new holland tn75n.
Kao upute za rad, prirucnik za servis imam.
Citat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Može na engleskom, (ako ga nisam obrisal) ?
Pošlji Mail na pp.
 

Najnoviji postovi

Na vrh