• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ovo za NH nisam znao, al jedan traktorski mehaničar išao iz Sk negdje kod Os (sajam) sa dvojicom potencijalnih kupaca za neki traktor 100-150 KS. O NH nisu htjeli ni čuti!
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Svi trgovci traktorskim djelovima mogu nabaviti djelove za koju god marku hoćeš. Naravno ak nije nekaj staro 50 godina… Samo u Križevcima su 2 tak da to nebi trebal bit problem. Ako imaš pare… :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
TN ti je bila jako dobra serija. Mali a jako masivan. Nekoliko varijanti mjenjača, najčešće 16+16, 2 ili 3 brzine kardana, jaka hidraulika. Nekoliko varijanti kočenja prednje osovine.
Inače, ti modeli su rađeni u Jesi-ju, u Italiji.
Na žalost, prestali su ih proizvoditi.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa ima neki servis u hrv da se mogu nabaviti dijelovi za nh?
Naravno da ima,Agraria je ovlaštena za NH,al doslovno svaki ozbiljniji dućan za dijelove može nabaviti dijelove pogotovo za CNH grupaciju u kojoj je i NH. U kž su tri, Traktorservis,Ferenčak i Hubzin i Jakopic u Lonjici. Svi tri imaju dosta toga na lageru a kaj nemaju za 3 do 5 dana je kod njih. Tak da u današnje vrijeme govoriti da nema dijelova za takvu marku je totalni idiotizam,ne zato kaj ga i ja imam,nek općenito.
Po tome onda nema dijelova ni za Casea ni Steyera. Jer su to sve praktički isti traktori koji se razlikuju u nijansama i bojama.
Ovo za NH nisam znao, al jedan traktorski mehaničar išao iz Sk negdje kod Os (sajam) sa dvojicom potencijalnih kupaca za neki traktor 100-150 KS. O NH nisu htjeli ni čuti!
Nit je to kakav mehaničar niti ti kaj kupuju znaju kaj hoće kupiti.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Joj aj se ostavite čorava posla I pomognite čovjeku ak možete, al pošto nitko nema i niš nezna o TN seriji onda šutite i drobite gluposti.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Treba mi da zamijeni imt539 po širini, vinograd, masline i lavanda.
I naravno klima i kabina.
Bez toga nebi kupovao takvog.
Veci mi ne treba jer je kod mene u Istri sve usko i nagnuto.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislim da je samo klima na strani Newhollanda, kod 539 je ta klima problem, to i mene zabrinjava, ali sam siguran bar da ima djelova za 539,a vidim tu se spominje da nema baš za Newhollanda kod nas. Mislim da ti bude žao ako prodaš 539.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Kupi samo ti NH, neboj se za dijelove, ovi dijelovi za 539 kaj jesu, bolje da ih nema, bar bi znal da nema, a ne ovaj škart kaj je.
Relativno je mlad traktor i sve se nabavi, a nije tak ni skupo kak svi zastrašuju.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Prodat ga necem jer je oduvijek kod nas, papiri izgubljeni, a imam dosta posla uslužno kamo se krecem po cesti.
Da nisam prošao na lag natjecaju za 15000e nebi kupovao drugi traktor .
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
I sad admin dopušta trovanje teme sa ovim je.enim 539. Dokad?
Kakvo trovanje? Ko koga truje? O Bože baci ciglu i budi precizan. Na čemu si ti? Svako ima pravo na svoje mišljene. A to što ne shvaćaš čari foruma je nekaj drugo.

@Patrik jako dobro razmisli prije kupnje kaj ti točno treba.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Nemam više sta mislit.
U natjecaju navedeno traktor od 60-90 konja, kabina klima, ne stariji od 20 godina, a pošto mi je i širina problem onda tako nešto tražim
U igri su još same frutteto ili lamborghini.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
S klimom ga budeš malo teže našel.
Jel kupuješ normalng ili uskog (postoje tri verzije). Supersteer osovina ili obični?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ima ih dvoje u istri koji se prodaju, normalni, supersteer.
Ima i 3 frutteta pa sada važem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh