• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Pa pošto to nije baš malen traktor i veoma je skup, ne vjerujem da ga ima netko od kolega, ali ne znam... tako da sumnjam da ćeš dobit neke dobre informacije :)

Znam da nije malen,našao sam jednoga pa me zanima kako se pokazao ako ga tko ima,ako nema opet dobro budem se probao raspisati negdje drugdje:)
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,366
To ti je od člana Compy, tu na forumu ga možeš kontaktirat putem P.P. ili neka se javi tu pa iznese mišljenje :)
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209

E da je barem moj... hehe

Ovaj je od kolege, kupio ga je polovnog... Napravio je 1000 rs i nije imao nekih problema... Ima jedan malo dalje od mene ali ga je kupio novog i koliko sam čuo isto se dobro pokazao... Jedan je imao Case pumu, ubiti je to isti traktor... Dosta je radio s njim i mislim da nije imao problema...
Ako ga nađeš urednog,sa cca 4-5000 rs i da je održavan, taj može još dugo raditi...
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
E da je barem moj... hehe

Ovaj je od kolege, kupio ga je polovnog... Napravio je 1000 rs i nije imao nekih problema... Ima jedan malo dalje od mene ali ga je kupio novog i koliko sam čuo isto se dobro pokazao... Jedan je imao Case pumu, ubiti je to isti traktor... Dosta je radio s njim i mislim da nije imao problema...
Ako ga nađeš urednog,sa cca 4-5000 rs i da je održavan, taj može još dugo raditi...

Znači ako je u dobrom stanju ne bih pogriješio da ga zamjenim jer sada imam TM 155
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Taj traktor mi je bio tiha patnja i trebali smo ga kupit novog 2008 ali u međuvremenu nam je uletio Tg285 po dobroj cjeni pa smo njega uzeli
Serviseri mi kažu da je traktor jako dobar i dosta poboljšana elektronika koja je mučila njegovog predhodnika tm190 i da nema problema sa njima
Taj sto ima kolega od compia je 8000h napravio na drobilici kamena i nikakvih problema nije bilo jel su ih serviseri obilazili
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
Bok radni narode. Kupio sam new hollanda m 135 i sad znam da na ovu glavnu sklopku palim i gasim kardan no nezz sta se 20160118_140159.jpg radi sa ovim manjim prekidacem. Pa jel mi moze ko objasnit
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Znači dok kardan radi,to stisnes i drzis i onda bi trebao početi smanjivati obrtaje kardana
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Kada je ukljucena kocnica kardana ne mozes pokrenuti kardan preko vanjskih komandi na blatobranima. Kada je iskljucis mozes kardanom upravljati preko vanjeske komande. Barem je tak na mome MF-u .
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
[/ATTACH] nemam nis po danu slikano.mkad bude stavim
 

Prilozi

  • 20151222_170053.jpg
    20151222_170053.jpg
    51 KB · Pregleda: 170

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Lijepi stroj, ti crveni su mi nekak ljepsi od ovih danasnjih plavih :icon_thumright: . Cestitam na kupovini !
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
Pozdrav....na NewHolland TL100 mi hidraulika neće dizati,osim kad dam gas prek pola,a pumpa ima pritisak dobar i repariran je ventil ispod kabine kod zadnjeg desnog kotača...dal zna neko u čemu je problem??
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Zna netko?

Taj gumb ima ulogu da iskopci kočnicu kardana
Prije nego sto isključuješ kardan tada stisni taj gumb i onda raspustis kočnicu i onda se dulje vrti kardan i nekoci ga traktor
Drži taj gumb dok ne stane kardan i onda ga pustiš
 

Najnoviji postovi

Na vrh