• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Na samoj koljevci nisam vidio da ima lufta ali su razvaljeni lezaji na cilindrima volana (pikse). To moram rijesit i normalno sva ulja i filtere. Na njemu su svi hollandovi a ne nekakvi zamjenski, bitno da sada sve radi pa se nadam da ce i kasnije
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za sada stroj dobro služi i jako smo zadovoljni samo voli popit aahhaaaajjjj....

20160824_120418_zpsnvixzyce.jpg


20160824_120401_zps4ivwmdjp.jpg


20161003_182924_zpswnxltvra.jpg
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
A naravno da voli popiti to je Iveco ili ti ga fiat ali voli i "povleknuto"

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pa ne znam koliko ima veze s ivecom... U vozanju popije koliko hoces.
Tanjuraca, sjetvospremac, drljaca ne trosi vise od 5 litara po jutru.
Moj mali je pravi pijanac, ali je orig. iveco.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Gore spomenuti traktor nema veze s Ivecom. Na njemu je Fordov 7,5 litre motor

Tek kasnije serije 6000 i 7000 imaju Iveco motore.

Serije 4000 i 5000 imaju Iveco, no to su manji traktori koji su se proizvodili dok i TM serija.

TM 150 bi bio Ford 8560:
:icon_eyes:

vbig_0.jpg
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Prekidač izmedju pedala kočnice i traktor je bio u safe modu! Vlasnik nije hteo da zameni prekidač pa tera bez njega i mora ručno da isključuje prednju vuču, blokadu diferencijala i nema prednju kočnicu. Sam prekidač košta oko 370 evra!
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Jbs traktor koji ne možeš održavati, ali ajd skup dosta prekidac. No, opet kad se uzme u obzir za kaj služi dosta je rizično bez njega.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Još zanimljivosti o ovom traktoru. Godina proizvodnje 2007. Na satu piše da ima 8000 i nešto radnih časova, a kada je prikačena dijagnostika ona pokaže da ima 14000 i nešto sati. Prodat je za 40000 evra. Pitao sam zašto nisu zvali kada su išli da kupe traktor. Odgovor sam dobio da trgovac ne bi dozvolio da kačim dijagnostiku!!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja bih onda tom trgovcu okrenuo leđa,a ne kupio tako skup traktor od njega...
A i bome se taj naradio ko sivonja kad je skupio tolike sate.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
to je skoro duplo, previše sati za te pare :/ trebo lipo trgovca pitati zkj ne, ako ima kakvi kvarova ajd, ali covjeka samo sati zanimaju... lopovska posla

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Tak sam išel gledati nekog Clia, 5 g. starog. Auto izgledal ko novi, ne vide se tragovi korištenja, na satu 68t.
Slikal sam broj šasije i otišel u Renault servis. Na zadnjem je servisu bilo skoro 160t.
Naravno da ga više nisam ni došel pogledati.
 

Nikola26

Novi član
Tu od
13 Sij 2017
Poruka
13
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Dobar dan, pozivam sve koji bi imali dobru volju da mi pomognu!
Zamolio bih vas da mi objasnite zašto mi traktor trza?
Imam New Holland-a TS100A I ima reverzer za promenu smera, i ne bas uvek ali nekada trzne, ili kada je u sporohodnoj ili kada je ukljucena prednja vuca, nekad bas udari nesto unutra. Sad ja ne znam da li je problem do kalibracije menjača, traktor ima 8452 radna sata!
Molio bih sve koji imaju slican traktor i koji su imali sličnih problema da mi napišu ako im nije problem! Ja se izvinjavam, znam da nije ovo tema za moje pitanje, novi sam na forumu, upravo sada sam se registrovao. Hvala u napred!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,683
Pozdrav :) Imam jedan problem.. već se 2 dana zahebavam, i niš nemogu skužiti jel imam glupo uputstvo na njemačkom..... nemogu nikak uključiti getribu prvog kardana, samo škljocne i stane, pomaka nikakvog.. neda mi se čačkat puno oko toga, al da stvar bude veća, to je sve radilo kad smo traktor probavali, znači u hrpi je sve, i negdje problem
Radi se o Holandu T-5050
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Brodice je šlajsal bez prve vuče... A ni kod tebe se nebu pretrgel... Bar sada budu plug i traktor iste boje... Dok ne padne prašina u šupi na njega....

Čestitam ponovno na prinovi i nek te dobro služi...

Lijepo smo ga krstili.....
 

Prilozi

  • received_1298760786847842.jpg
    received_1298760786847842.jpg
    63.5 KB · Pregleda: 113
Na vrh