• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Sori mozda preosobno pitanje , dali si kupio traktor prek ruralnog ili ovak? U svakom slucaju drago mi je kad se kupi bilo koji stroj a kamoli novi. Inace čestitke na stroju i nek dobro sluzi i pridonese za jos koji novi traktor i ugodniji zivot!
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Stroj pravi.
Takvog sam gledao u Osijeku na farm šou, dobro bih mi došao takav jedan.
Sve najbolje i puno radnih sati da napravi.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Svaka čast, vidi se da još neko i radi :)
Čestitke i od mene, samo sad u posal s njim.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Čestitke, nek ti dobro služi.

Na kolko vura ima mali servis ulje i filter i na koliko veliki, komplet svi filteri i ulja ?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Taj je bio u Osijeku na sajmu .

toma84 , je radi se , puno truda i muke , znaš i sam kak to je ...

Sad je razrađivanje malo prvih 50 rs , onda zamjena filtera i ulja , pa onda svakih 300 rs dalje
Na proljeće on starta punom parom

Hvala svima na čestitkama
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Mi radimo oko 55 hektara sa tri starija traktora i sve stignemo na vreme.Ali mogao bi ih zameniti neki noviji .
 
Posljednje uređivanje:

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
I stariji traktor moze napraviti puno posla ali sa novijim se nekako ljepse i lakse radi. Taba teziti i ici napred i uzivati u onom sa cime se covjek bavi jer jednom se zivi!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Istina, no nova mehanizacija nije više dugotrajna kao nekad.
Meni se ne sviđaju ovi prenapuhani motori male zapremine.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Znam i meni se ne svidjaju, ali ako sest cilindri istiskuje preko 500 konja i jako su dugotrajni sa dugim servisnim razdobljem primjer euro 6 na 120000 km , zasto se onda cuditi da 4 cilindri istiskuje 100 ili 120 konja?
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Kod nas retko ko mozes da kupi traktor u vrednosti od 50-60hiljada evra .
Jer mi nemamo ni subvencije kao vi a ni povracaje na kupovinu nove mehanizacije.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Nije to više stvar male kubukaže,velike konjaže već to je trend.Ni televizori ni mobiteli ni vešmašine ne traju 20godina pa tako ni strojevi..idemo naprijed i sustav nas tjera da ulažemo i moderniziramo proizvodnju..a kako smo em slabe platežne moći em nam mentalitet zadaje određene barijere pa smo tu smo gdje jesmo..još jednom čestitke na novom stroju i da bar služi bez problema i zaradi novi;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Driver, nije važno ima li 4 ili 6 cilindara, već 3 litre i 100+ks.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Matija svaka cast ako si ga uzeo bez bilo kakvih subvencija neka se naradi stroj je super nema sta.:eek:: sta bi se reklo tiha patnja svakog poljoprivrednika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh