• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
Tooo je riječ:drink::icon_super: imenjačeee Šanana Matija.....
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Matija čestitam pravi stroj! Gledao sam ga na sajmu u Gudovcu i imam doma jednoga Holanda, što reći osim SRETNO!!
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
854
Nema posebna tema, a ne mogu baš puno naći o NH seriji M 100-135-160.Najzanimljiviji mi je 136, ali mogao bi i 160. Na oglasima mi ne izgledaju pretjerano skupi i dosta se teško prodaju ili mi se samo čini. Vjerujem da su motori ok ,samo ne znam kakvi su potrošači i kakvi su im mjenjači? Ima na njuškalu, dugo se prodaje i po slikama ne mogu skužiti kakav je mjenjač. Meni to izgleda kao neki automatski ili ???

https://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-new-holland-m160-oglas-22067641
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Semi-powershift. Takav i ja imam na tm-u. 6 brzina u tri grupe. Između svake grupe moras stisnut kvacilo ili tipku ispod mjenjaca zajedno sa zecom ili kornjacom ovisi jel ides u visu ili nizu grupu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Tako je. B grupu koristis za rad na polju, C za cestu, A su dosta spore i rijetko ti trebaju. Tako da saltanje iz grupe u grupu ne radis cesto. S tim da za rikverc mozes koristit samo B grupu.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Malo smo se ponovili :)
New Holland t6.165

KJRMA4F.jpg


tUV3Zv0.jpg


z5Xq6U9.jpg


rWm8d0A.jpg


8fdzArY.jpg


LE4yThE.jpg


U078kq5.jpg


J8I9IHZ.jpg


Sypfy7y.jpg


12YIsaB.jpg


aTPHNk9.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
Čestitam , prava zvijerka , neka odradi puno radnih sati bez kvarova :(happy):
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Neka te dobro služi i napravi puno radnih sati . Cijena ako nije tajna?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Cestitke i puno sati bez kvarova!

Meni osobno su krasni ti novi NH-ovi...
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Ako je dobar ko tm 2 ariona pokopa!Nek te služi dobro ali kao i ti njega!Uživaj:drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh