• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Pratim več dva mjeseca i ništa, ima u sloveniji ali nemožeš preko grane
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A kaj je ovo?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210123-075237_Njukalo.jpg
    Screenshot_20210123-075237_Njukalo.jpg
    33.4 KB · Pregleda: 45

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
A nosač pa šalung, armatura, onda društvo "triput na suvo i triput na mokro"?
I kuliko....par pivi dvojetroje tačke pijeska, vreća cementa..... :ppozdrav:
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa kakve veze ima kaj je iz slovenije, nazovi,dogovori se s čovjekom,platiš dostavu i utege i di problem. Meni dopeljaju traktor iz danske a ti kompliciraš s par utegića iz slovenije. Najbolje kupiti nove orginal i nikakve brige nemaš.
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Nije stvar kada kupuješ rabljeno da prođeš isto kao kada kupuješ novo. Uspoređivati dostavu utega i trektora je smješno. Rabljeni utegi iz Slovenije sa dostavom izađu kao novi kod nas tako da nema tu bas neke računice previše.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A kaj ti pričaš,ja sam kupio kalup za 1000 kg uteg i dostava je bila 35 eura, jedno paletno mjesto. Pa ne bude dostava koštala 2000 kn
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Od kada su uveli one strože mjere.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To neznam, ja sam bil u Ljubljani prije Božića i nikakvih problema nisam imal, a vozil sam motor od kamiona, drugi dan getribu i diferencijal u Zagreb. Niko niš nije pital kaj vozim, samo dam osobnu i to je to.
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Onda neznam evo prije tjedan dana bio kod nas serviser iz Slovenije i kaže da bez nekakve potvrde da se vidi gdje ideš nemozes ući u Sloveniju. Eto to mi je on rekao. Znam da je tako bilo poslije sezone, a sada evo ovo mi je on rekao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa ne kužim kaj ti trebaš u sloveniju ,dostava i kamioni voze normalno
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
A kaj ti pričaš,ja sam kupio kalup za 1000 kg uteg i dostava je bila 35 eura, jedno paletno mjesto. Pa ne bude dostava koštala 2000 kn
čovjek mi je poslal iz slavonskog broda cilindar dužine 70cm i težine 16kg,cilndru je cijena bila 100kn,kad je poštar dopeljal platil sam 265kn.
Prvo treba provjeriti trošak dostave.
 
Na vrh